2733
2739
عنوان

من یه نامادریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2324 بازدید | 87 پست

استارتر زیاد سخت نگیر. سعی کن به بچه ها در عین تربیت خیلی خوش بگذره. بچه ها مهمانن. اون روزی که من مبلای جهیزیه ام دروازه فوتبال بود و من دروازه بان. همه عروسا به فکر دستمال کشیدن بودن . و من به بازی بعدی بچه هام فکر میکردم. روزها وقتم رو تو دفتر مشاور و ... روانپزشک و روانشناس صرف کردم برا بهبود شرایطشون و فراموش کردن رنج گذشته . خدا رو شکر خدا رو شکر موفق شدم تا حالا. 

با خودم فکر میکردم یه خونه مرتب بهتره یا یه بچه شاد . 

یه زندگی لوکس بهتره یا سالم

یه بچه مطیع بهتره یا خودساخته 

قطعا خدا میدونه همه سعیمو کردم شاد و سر زنده و سالم و خود ساخته بار بیان. احساس راحتی کنن. میزان موفقیتم به خدا مربوطه . الانم از خیلی نظرا دارن برام جبران میکنن. 

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
چقدد خوبی استارتر 😍😍😍 پسرت مامان صدات میکنه؟

اگه مامان هم صداش نکنه از خوبی استارتر چیزی کم نمی کنه😘

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه تجربه ای داری خوشحال میشم وقت بذاری و کمک کنی 

من بچه ندارم ولی دور و برم زیاد دیدم سخت گیری تو تربیت هرگز نتیجه ی مطلوب نداده

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2731
من بچه ندارم ولی دور و برم زیاد دیدم سخت گیری تو تربیت هرگز نتیجه ی مطلوب نداده

تا یه حد متعارف چرا . یه سری قوانین باید باشه. اما قوانین باید منعطف باشن . گاهی بشه به مصلحت خانواده دورشون زد

تا یه حد متعارف چرا . یه سری قوانین باید باشه. اما قوانین باید منعطف باشن . گاهی بشه به مصلحت خانواد ...

حد متعارف که دیگه اسمش سختگیری نیست عزیزم . واضحه که بچه به آموزش و تربیت نیاز داره و نمیشه به حال خودش رهاش کرد ولی در عین حال باید در نظر داشته باشبم که بچه یه انسان مستقله ، علایق و سلایقش ممکنه با ما متفاوت باشه . تا جاییکه ممکنه باید به حریمشون احترام گذاشته بشه . استارتراز حرفاش مشخصه که زیادی مته به خشخاش میزاره و احتمالا برخوردشم تنده . اینجوری ادامه بده بچه هاش ازش فراری میشن

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
حد متعارف که دیگه اسمش سختگیری نیست عزیزم . واضحه که بچه به آموزش و تربیت نیاز داره و نمیشه به حال خ ...

من برا بچه هام یه روز در هفته رو گذاشته بودم روز خلاف. 

بمیرم الهی . ته خلافشون این بود که چیزایی رو که تو دلشون بود بگن . هر نفر میتونست چند تا چیز بگه.  اینقدر خوش میگذشت. 

استارتر دوستمون درست میگن کمال گرایی کامل اطرافیان رو رنجیده خاطر میکنه. نمیتونن پا به پات بیان . آسون بگیر عزیزم

2740
منو خیلی دوس داره . 3 سالش بوده که من اومدم و کلی از خاطرات روزای اول که اومدم رو یادش نیست حتی .... ...

این اختلاف نظر طبیعی هست و به نامادری بودنت ربط نداره .این مشکل تو خیلی از خانواده ها هم هست .. نگران نباش و فقط سعی کن باهاش صحبت کنی و در مورد تربتشان به توافق برسی 

استارتر دوستمون درست میگن کمال گرایی کامل اطرافیان رو رنجیده خاطر میکنه. نمیتونن پا به پات بیان . آس ...

سلام نامادری مهربون، منم یه نامادری ام خیلی سعی میکنم مادر خوبی باشم ولی یکم حساسم خیلی دوست دارم مثل شما باشم، کاش بشه مشکلاتمو باهاتون در میون بزارم😍

خدایا شکرت!!!