2733
2734
عنوان

من یه نامادریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2324 بازدید | 87 پست
   دوست عزیز اون زمان یکی دوتا بچه که نبود 5-6تا بچه بوده تو هرخانواده.هرچندوقت یبار باب ...

بعضیا نگاهشون به مادرهایی که بچه رو خودشون به دنیا بیاوردن فقط نگاه نامادری سیندرلاست. 

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه . مثلا چن روز پیش اول سره آشغالایی که دخترم ریخته بود دعواش کردم . بعد سره مشقای پسرم . صدام که س ...

خیلی سخته وقتی دوتا بچه داشته باشی که مادر واقعی یکیشون نباشی همه نگاه‌ها روتون زوم میشه حتی اگه با دخترت هم همون برخوردو داشته باشی باز بده تو میشی

2731
پسرشوهرت حسش بهت چیه؟

منو خیلی دوس داره . 3 سالش بوده که من اومدم و کلی از خاطرات روزای اول که اومدم رو یادش نیست حتی ..... وقتی سره خودش با شوهرم بحثمون میشه و بعدش میاد بوسم میکنه یا نوازش .. از خودم متنفر میشم . اما یادم میافته که من حتی 1 روز و ساعت با شوهرم تنها نبودم .... دلم به حال خودم خیلی میسوزه . با بودنش کنار خودمون همون اول که رفتم وسایلشو آوردم ... کنار اومدم . از اینکه بعد از 8 سال که از جون و دل مایه گذاشتم ... هنوز منو قبول نداره و گاهی بهم میگه چرا میخوای بچه رو جز بدی !!!!!!! میسوزم . لجم در میاد و قهر میکنم . دیگه اگه بعد از 8 سال - سره اینکه میگم 1 هفته فوتبال نره - بهم میگه چرا میخوای بچه رو جز بدی ؟؟؟؟ فقط باید بزنم به بی خیالی . اینو کمکم کنید . راه حل بدین

من فرض میکنم هر دوتای این بچه ها رو خودت بدنیا آوردی... 

از حرفات یه مادر سخت گیر و مستبد به نظر میای و این برای بچه هات میتونه خیلی آسیب زننده باشه . کتابای تربیتی بخون و سعی کن روشهای ارتباط با بچه ها رو یاد بگیری وگرنه با بزرگتر شدن بچه ها مشکلاتت بزرگتر میشه

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

عزیزم یه مقدار بی خیال تر با بچه شوهرت رفتار کن. بزار گاهی نمره هاش پایین بیاد که پدرش متوجه بشه. من یه عمه داشتم اونقدر بی خیال بود اصلا بچه واسش مهم نبود نمیدونست کلاس چندم هستن ،ولی بچه هاش کلی زرنگ و درسخون و مودب بودن. یه مقدار به ذات خود بچه هم بستگی داره که درسخون باشه یا بازیگوش و شیطون.بعضی بچه ها به درس و مدرسه علاقه دارن بعضیا کمتر.

منو خیلی دوس داره . 3 سالش بوده که من اومدم و کلی از خاطرات روزای اول که اومدم رو یادش نیست حتی .... ...

درکت میکنم کار خیلی بزرگی انجام دادی،شاید از هر صدتا آدم یکنفر شاید بتونه کارشمارو انجام بده،ولی به عینه دیدم اینطور بچه ها وقتی بزرگ میشن فوق العاده قدر دان تر از بچه های واقعی هستن،امیدوارم همون جور که شما خوشبختی رو به یه بچه هدیه کردی خدا ده برابرشو به دختر خودت بده که مطمئنم همین طور میشه

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
خیلی سخته وقتی دوتا بچه داشته باشی که مادر واقعی یکیشون نباشی همه نگاه‌ها روتون زوم میشه حتی اگه با ...

دقیقا ... از نگاه دیگران دیگه بعده 8 سال برام مهم نیست . ماشاءالله پسرم توی همه فامیل تکه و مرتب داره با پسر عمه هم سنش مقایسه میشه که باعث افتخار منه . از شوهرم انتظار ندارم ....میگم شایدم من حساسم . دوستانیکه بچه از خودشون دارن و بازم مثل من هستن مشکلم رو میتونن سبک کنن . ممنون

شما هم یکم از تجربه های مشابه بگید 

زیاد داشتم. از اطرافیان. نه از خود همسرم تنها. 

میدونی وقتی بچه تو مدرسه غمگین بشه یادش بره لقمه ببره. مریض باشه. هیچکس مادرش رو مقصر نمیدونه. ولی آدمهایی مثل ما همیشه زیر نگاه دیگرانن. و قضاوت میشن و گاه به ناحق

منم نه عروسی درست و حسابی داشتم نه ماه عسل و نه یه سفر تنهایی تو اون موقع که لازم داشتم . الانم پشیمون نیستم. چون واقعا اومدم که مادری کنم و خدا رو شکر بچه ها اینو خیلی بهتر از هر کس دیگه فهمیدن. 

لج کردن باهم دعوا میکردن . قهر کردیم .بازی کردیم . مثل همه مامانا. اما من مادر منعطفی بودم . برعکس همیشه بجه ها از امر و نهی پدرشون به من پناه می آوردن. . 

الانم هم مادرشونم هم دوستشون هم رازدارشون . اینا مادرشون فوت کرده بود. بنده خدا بچه ها اولا سرخاکش می اومدن از وقتی میدیدن من براش خیرات میکنم و فاتحه میخونم . و یکسال با پسرم ختم قران انجام دادیم براش دیگه احساس ارامش دارن نمیان.  

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
2706