2737
2734
عنوان

من یه نامادریم

2313 بازدید | 87 پست

سلام مامانا . من 8 ساله ازدواج کردم و یه دختر 6 ساله دارم . شوهرم از ازدواج اولش یه پسر داره که الان 11 سالشه و از اولین روز ازدواجمون که 3 ساله بود با ماست . مامان پسره شوهرم یه شهره دیگه ازدواج کرده و کلا 4-5 بار اومده دیدن پسرش که کلا الان مشکلم اون نیست . موقع ازدواجم قراری که خوده خانواده شوهرم به زبون آوردن اینکه بچه با ما نخواهد بود .... ولی وقتی ازدواج کردیم و دیدم حتی ماه عسل با مسافرت فرستادنش : تا تهش اومد دستم که میخوان به خوردم بدن کم کم . رفتم وسائلاشو آوردم پیش خودم و حسابی جنگیدم و اجازه ندادم کسی تو تربیتش دخالت کنه و با تمام سختی ها خیلی موفق بودم . مشکلم الان بفقط با همسرمه که تو تربیت بچه باهاش خیلی اختلاف میخورم . رابطه دخترم با داداشش خیلی خوبه . ولی چون خودم  شاغلم و پولم توی خونه و برای هر دو بچه خرج میشه ... همه با هم مسافرت میریم . درگیر درس و مشق پسرش هستم و .... کلا یه خانواده عادی هستیم ... نمیتونم از دخالت در تربیتش صرف نظر کنم . خیلی جاها هم شوهرم کلا کاره خودش رو میکنه . کمکم کنید چطور با این مساله کنار بیام ؟ یه سیاست نشونم بدین اقلا در ظاهر نسبت به خیلی مسائل مربوط به پسرم بی خیال نشون بدم . شوهرم با خونسردی کاره خودش رو انجام میده و من حرص میخورم

چقد خوبی تو🥰

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

مثلا چیکار میکنه؟ 

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا چه کارایی؟؟

خب باباشم تو تربیتش دخیله

چیگار میکنه حرص میخوری؟؟

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2731
2738

اولا ک خدا خیرت بده

دوما فک نکنم شوهرت اینجوری باشه ک فقط تو تربیت پسره دخالت کنه

کلا تو تربیت بچه ها متفاوته با تو

ک تقریبا همه این مشکلو دارن

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

خب باهاش حرف بزن و بگو من اون رو مثل پسر خودم میدونم و دوست دارم باهم تو تربیت کردنش سهیم باشیم منت نمیذارم اما من دارم از جون و دل برا دوتاشونم مایع میذارم پس دوسش دارم ک میکنم لطفا بذار درست بزرگش کنیم تا همه حسودا بفهمن ک ما چهارتا مث خونواده واقعی هستیم و فرقی بین بچه هام نیست

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

بهت تبریک میگم 

که همچین مادری هستی 

به نظرم مشاور بیشتر میتونه کمکت کنه 

به خدا گفتم :بیا جهان را قسمت کنیم آسمان مال من،ابر هاش مال تو دریامال من،موج هاش مال تو ماه مال من،خورشیدمال تو، خداخندید گفت: بندگی کن.. همه دنیا مال تو..من هم مال تو

پسرشوهرت حسش بهت چیه؟

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم