2752
2734
عنوان

من یه نامادریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2324 بازدید | 87 پست

استارتر زیاد سخت نگیر. سعی کن به بچه ها در عین تربیت خیلی خوش بگذره. بچه ها مهمانن. اون روزی که من مبلای جهیزیه ام دروازه فوتبال بود و من دروازه بان. همه عروسا به فکر دستمال کشیدن بودن . و من به بازی بعدی بچه هام فکر میکردم. روزها وقتم رو تو دفتر مشاور و ... روانپزشک و روانشناس صرف کردم برا بهبود شرایطشون و فراموش کردن رنج گذشته . خدا رو شکر خدا رو شکر موفق شدم تا حالا. 

با خودم فکر میکردم یه خونه مرتب بهتره یا یه بچه شاد . 

یه زندگی لوکس بهتره یا سالم

یه بچه مطیع بهتره یا خودساخته 

قطعا خدا میدونه همه سعیمو کردم شاد و سر زنده و سالم و خود ساخته بار بیان. احساس راحتی کنن. میزان موفقیتم به خدا مربوطه . الانم از خیلی نظرا دارن برام جبران میکنن. 

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
چقدد خوبی استارتر 😍😍😍 پسرت مامان صدات میکنه؟

اگه مامان هم صداش نکنه از خوبی استارتر چیزی کم نمی کنه😘

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اگه تجربه ای داری خوشحال میشم وقت بذاری و کمک کنی 

من بچه ندارم ولی دور و برم زیاد دیدم سخت گیری تو تربیت هرگز نتیجه ی مطلوب نداده

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2731
من بچه ندارم ولی دور و برم زیاد دیدم سخت گیری تو تربیت هرگز نتیجه ی مطلوب نداده

تا یه حد متعارف چرا . یه سری قوانین باید باشه. اما قوانین باید منعطف باشن . گاهی بشه به مصلحت خانواده دورشون زد

تا یه حد متعارف چرا . یه سری قوانین باید باشه. اما قوانین باید منعطف باشن . گاهی بشه به مصلحت خانواد ...

حد متعارف که دیگه اسمش سختگیری نیست عزیزم . واضحه که بچه به آموزش و تربیت نیاز داره و نمیشه به حال خودش رهاش کرد ولی در عین حال باید در نظر داشته باشبم که بچه یه انسان مستقله ، علایق و سلایقش ممکنه با ما متفاوت باشه . تا جاییکه ممکنه باید به حریمشون احترام گذاشته بشه . استارتراز حرفاش مشخصه که زیادی مته به خشخاش میزاره و احتمالا برخوردشم تنده . اینجوری ادامه بده بچه هاش ازش فراری میشن

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
حد متعارف که دیگه اسمش سختگیری نیست عزیزم . واضحه که بچه به آموزش و تربیت نیاز داره و نمیشه به حال خ ...

من برا بچه هام یه روز در هفته رو گذاشته بودم روز خلاف. 

بمیرم الهی . ته خلافشون این بود که چیزایی رو که تو دلشون بود بگن . هر نفر میتونست چند تا چیز بگه.  اینقدر خوش میگذشت. 

استارتر دوستمون درست میگن کمال گرایی کامل اطرافیان رو رنجیده خاطر میکنه. نمیتونن پا به پات بیان . آسون بگیر عزیزم

منو خیلی دوس داره . 3 سالش بوده که من اومدم و کلی از خاطرات روزای اول که اومدم رو یادش نیست حتی .... ...

این اختلاف نظر طبیعی هست و به نامادری بودنت ربط نداره .این مشکل تو خیلی از خانواده ها هم هست .. نگران نباش و فقط سعی کن باهاش صحبت کنی و در مورد تربتشان به توافق برسی 

استارتر دوستمون درست میگن کمال گرایی کامل اطرافیان رو رنجیده خاطر میکنه. نمیتونن پا به پات بیان . آس ...

سلام نامادری مهربون، منم یه نامادری ام خیلی سعی میکنم مادر خوبی باشم ولی یکم حساسم خیلی دوست دارم مثل شما باشم، کاش بشه مشکلاتمو باهاتون در میون بزارم😍

خدایا شکرت!!!