2737
2734
عنوان

بدبخترین زن منم شوهرم بهم خیانت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 56 پست
تاریخچه رو بزن واسه دو روز نشون میده بالاش نوشته پیامک مکالمه و....

واسه همه خطوط هست یافقط ایرانسل

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها راهی داره متن پیامارو بگیرم از جایی؟؟؟؟؟

نه عزیزم خط به نام هرکی هست به همون میدن

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭
وای حتی در حد پیامشم داغونم میکنه بدبخت شدم 

عزیزم الان حالت بده. داری احساسی تصمیم می‌گیری. اول خودت رو آروم کن. آروم که شدی تصمیم بگیر چی کار کنی.

ضمنا شوهرت چی کاره است؟ خودت چه کاره‌ای؟ خانوادتون چه مدلی اند؟ ازدواجتون چه مدلی بود؟

2728

بچه ها همچین برنامه ای واسه همراه اولم هست؟

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭
داشتم دق میکردم 

میدونم چی میگی درکت میکنم،بنظرم بمون خونت جایی نرو باهاش سرد رفتارکن تا قدرتو بدونه،میدون روهم واسه اون زنه خالی نزار زندگیتو بچسب بچت گناه داره،بشین باهاش حرف بزن دلیل کارشو بپرس

میشه با دلای پاکتون واسه رسیدن به آرزوم ک رسیدن به عشقمه یه صلوات مهمونم کنین؟❤اجرتون باخدا🙏
2740
خودشو مجبور میکنم بیاد کجاباید بریم ؟

دفاتر ایرانسل

عزیزم الان حالت بده. داری احساسی تصمیم می‌گیری. اول خودت رو آروم کن. آروم که شدی تصمیم بگیر چی کار ک ...

ازدواجمون عاشقانه باکلی سحتی فامیل هستیم میترسم بابام پشتم درنیاد چون مخالف ازدواجمون بود اما الان باهاش خوبه 

کابر قدیمی هستم ولی به دلایلی بایه شماره جدید اومدم 😉

بنظرم حالاکه به روش آوردی اقلایه برخوردجدی بکن باهاش  بترسه

وگرنه میگه این که فهمیددوساعت جیغ جیغ کرد نشست سرجاش بازم بکنم بازم همینه   پس کاری کن بترسه اقلا

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
واسه همه ی اپراتورا یه برنامه داره ایرانسل همراه اول هر کدوم برنامش سواست

مکالمات تو همراه اول نشون نمیده

بنظرم حالاکه به روش آوردی اقلایه برخوردجدی بکن باهاش  بترسه وگرنه میگه این که فهمیددوساعت جیغ ...

چه کنم‌

کابر قدیمی هستم ولی به دلایلی بایه شماره جدید اومدم 😉
2706