2737
2734
عنوان

بدبخترین زن منم شوهرم بهم خیانت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 56 پست

عزیزمن اول کامل مطمئن شو بعد معرکه بگیر!
چه خبره با بچه شش ماهه‌ام برم!!!‌
ببین رابطه‌ تا چه حدی بوده. خیانت در هر شرایطی بد و اشتباهه. اما اگه فقط تماس بوده، شاید از سر شیطنت بوده باشه. آروم باش بچه ات گناه داره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توروخدا برنامه روبیخیال بیایید بگید چه خاکی به سرم بریزم 

عزیزم زندگی توعه خب.ی تصمیمی برا زندگیت بگیر

اگه دوسش داری و باراولشه ی قولی چیزی ازش بگیر و ببخش.انقدم سنگین تا کن باهاش دیگ جرئت تکرارنده ب خودش

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
عزیزمن اول کامل مطمئن شو بعد معرکه بگیر! چه خبره با بچه شش ماهه‌ام برم!!!‌ ببین رابطه‌ تا چه حدی بو ...

وای حتی در حد پیامشم داغونم میکنه بدبخت شدم 

کابر قدیمی هستم ولی به دلایلی بایه شماره جدید اومدم 😉
2740
زن دیگه خودش گفت 

کاش ب روش نمیاوردی و میفهمیدی تاکجا پیش میره،میفهمیدی هروز باهاش درارتباطه یانه،

میشه با دلای پاکتون واسه رسیدن به آرزوم ک رسیدن به عشقمه یه صلوات مهمونم کنین؟❤اجرتون باخدا🙏
کاش ب روش نمیاوردی و میفهمیدی تاکجا پیش میره،میفهمیدی هروز باهاش درارتباطه یانه،

داشتم دق میکردم 

کابر قدیمی هستم ولی به دلایلی بایه شماره جدید اومدم 😉
بگو کدوم قسمتشه خب

عزیزم تو نوار پایین یه قسمت داره به اسم تاریخچه بزن کارکرد دوروز اخیر بعد مکالمات پیام واینترنت طرف واست میاد

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭
تاریخچه رو بزن واسه دو روز نشون میده بالاش نوشته پیامک مکالمه و....

متن پیام‌هاشم میاد؟

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏