2733
2739
عنوان

بدبخترین زن منم شوهرم بهم خیانت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 56 پست
جمعه ها که نیستن 

نه عزیزم شنبه برو دفتر اصلی ایرانسل

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭
توروخدا برنامه روبیخیال بیایید بگید چه خاکی به سرم بریزم  

فعلا عصبانی هستی یکم صبوری کن خواهر. مردا الان اکثرا دنبال خیاتن ، من  مجذدم اینقددددددددد مرد متاهل بهم پیشنهاد دوستی میدن که نگو ، فک کردی من اولیشونم 😏 من قبول نمیکنم دخترای و زنای دیگه خیلیا میکنن، دوست دارم چون نیاز جنسی داره ، دوست دیگم چون تفریح میخواد ، اوون یکی فلان ، هرکی یه دلیل 😶😑😐 

به عواقب طلاق خوب فکر کن خیلیییی عمیق فکر کن مخصوصا اینکه بچه داری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواجمون عاشقانه باکلی سحتی فامیل هستیم میترسم بابام پشتم درنیاد چون مخالف ازدواجمون بود اما الان ب ...

ببین عزیزم من نه وسط زندگی توام. نه تو رو می َشناسم. هفت پشت غریبه اتم.
ولی یه چیز رو خوب می‌دون. مغز انسان ناراحت، عصبی و افسرده خوب کار نمی‌کنه. تو الان فقط مسئول زندگی خودت نیست، مسئول زندگی بچه‌ات هم هستی.
خودتو آروم کن به هر نحوی که شده. بعد بشین، یه چایی با یه چیز شیرین درست کن و فکر کن. دودوتا چهارتا کن. مشورت کن.

ولی الان زمان هیچ نوع تصمیم گیری و نتیجه گیری نیست.

در اسرع وقت به مشاور مراجعه کن.

چه کنم‌

مثلابترسونش  بگوبه خانوادم میگم  (ولی نگو چون رابطشون بدمیشه)   فقط بترسون

یااا بگوحق طلاقومیدی به من

یاحضانت بچه

یااگه مال ومنالی داره بخواه

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
2731

ینی همین امشب دو تا همکلاسی قدیمم یکی گفت این هفته بریم عصر بیرون ، یکی گفت فردا بریم صبحانه 😂😂😂 حوصله نصیحت و دعوا هم ندارم یراست میگم خط قرمزم متاهل هست امکان نداره ،😐 اه اپیدمی شده اصن 

عزیزم بنظرمن فقط بترسونش و زود نبخشش،اگ زود بااین قضیه کنار بیای واسش عادت میشه و هی تکرار میکنه کارشو

میشه با دلای پاکتون واسه رسیدن به آرزوم ک رسیدن به عشقمه یه صلوات مهمونم کنین؟❤اجرتون باخدا🙏
ینی همین امشب دو تا همکلاسی قدیمم یکی گفت این هفته بریم عصر بیرون ، یکی گفت فردا بریم صبحانه 😂😂😂 ...

متاهل بودن جفتشون؟؟؟😆

میگفتی کوربودین زمان دانشگاه؟؟ اگه تیکه ی خوبیم خب اون زمان چشای باباقوری تونو وامیکردین خبرمرگتون منومیدیدین  خب   

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
ینی همین امشب دو تا همکلاسی قدیمم یکی گفت این هفته بریم عصر بیرون ، یکی گفت فردا بریم صبحانه 😂😂😂 ...

ینی چی

عضو گروه لاغری بامداد خمار💛وزن اولیه💛:۷۸😞هدف اول🧡:۷۳🔐هدف دوم💙:۶۸ 🔐هدف سوم💚:۶۵🔐 هدف چهارم💚:۶۲🔐  هدف نهایی:۶۰💚🔐 ۹آبان:۷۵.۵ 🥺۱۶ابان:۷۴.۷۵۰
2740
متاهل بودن جفتشون؟؟؟😆 میگفتی کوربودین زمان دانشگاه؟؟ اگه تیکه ی خوبیم خب اون زمان چشای باباقوری تو ...

اوون موقع ها مثبت بودیم و بچه ، بخدا یادمه سلام نمیکردیم ماها بهم 😂😂😂 اه بعد چند سال تموم سدن ازدواج کردن . اره متاهلن . ینی اینارو میبینم از مرد بیزار میشم. ولی خب مجردی هم سختیای خودشو داره 😥

تاپیک قبلیت گفته بودی شوهرت دو هفته است بغلت نکرده بهتره از اون تاریخ قضیه رو دنبال کنی مطمئن باش اگه اوایل آشناییشون باشه باعث نمیشه دو هفته بغلت نکنه . مشکلات اقتصادی هم بهونه است .ببین رابطه شون چقدر احساسی بوده . با دختره کجا آشنا شده