2726

مای ایرانسلش رو گوشی من نصبه امشب دیدم به یکی ۱۳بار ظهر پیام داده گفتم اینکیخ گفت نمیدونم من روزی به صدنفر پیام میدم واینا 

گفتم دروغ نگو تو فقط امروز به این پیام دادی زیربار نمیرفت 

گفتم زنگ بزن 

زنگ زد رد تماس داد 

وای بچه ها دارم دق میکنم 

گفت چرا تهمت میزنی دارم ناراحت میشم مگه از من چی دیدی این اصلا شماره مرده منم زدم زیر گریه گفتم مطمعنم زنه 

هی کشش داد

کابر قدیمی هستم ولی به دلایلی بایه شماره جدید اومدم 😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسم برنامه چیه

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
2728

گفت یه هفته بهم وقت بده تا بهت بگم گفتم باشه فقط گم شواز خونه بیرون تایه هفته زد زیر گریه که کاری نکردم ایناکه میگم سه چهار ساعتی طول کشیدا تا اخر اعتراف کرد گفت امروز فقط بهش پیام دادم میخواستم برم ولی نرفتم 

من داغون شدم 

وا مگه تو مای ایرانسل نشون میده

به کی زنگ میزنه به کی پیام میده؟؟؟؟

من مال شوهرم توگوشیم نصبه ولی این امکانات نداره

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن

حالا من موندم و یه بچه شش ماهه نمیدونم برم بمونم 😭😭😭همش گریه میکنه میگه غلط کردم نرو ولی دیگه حالم ازش بهم میخوره 

گفت یه هفته بهم وقت بده تا بهت بگم گفتم باشه فقط گم شواز خونه بیرون تایه هفته زد زیر گریه که کاری نک ...

خب  مگ شماره طرفو نداری؟بزن تلگرام ببینم زنه یا مرده

میشه با دلای پاکتون واسه رسیدن به آرزوم ک رسیدن به عشقمه یه صلوات مهمونم کنین؟❤اجرتون باخدا🙏
2706