1874
1823

خیلی وقتا ما ادما حرفا و رازای پنهانی داریم که تا ابد رو دلمون سنگینی میکنه و هیچوقت راضی به گفتنش به اطرافیانمون نمیشیم 

به هر حال ( رازه )

امشب جدا از همه چیز و خیلی ناشناس بیاین اعتراف کنیم 

هیچکی هیچکی و قضاوت نکنه 

شاید دل خیلیامون خالی از این سنگینیا شد ❤

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

راز خودم 

شوهرم نفر دوم بود تو زندگیم و هیچکی اینو نمیدونه

اما عشق اول بود 

هیچوقت خودم و برا خریتم نمیبخشم و احساس گناه ولم نمیکنه که چرا وقت گزاشتم برا کسی جز همسرم

1825

اگ بگم ک راز نیست بزار بمونه همون تو

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
9/9/99بهترین اتفاق زندگیم افتاد....😍😍❤❤خداایا مواظب هدیه قشنگی  که دادی باش خدا جونم همیشه همه جا بیادتم خیلی دوستت دارم شاکرررررتم❤❤
1856

یکی شدیدا دوست دارم و داریم باهم آشنا میشیم قراره مثل راز بمونه هیچکس نفهمه چون دعبامون میکنن اگه بفهمن🤭

خداجونم بی بهونه دوستت دارم😍💖                                       تایپ فارسی وانگلیسی؛ اکسل و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم .برای سفارش به آیدیtypeee20@ پیام بدید

بدون اینک همسرم بدونه کسب درآمد اینترنتی دارم چنماهه... بهش نگفتم چون  فوق العاده خسیسه و معتقده زن فقط باید بشوره و بسابه🙄😢

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜

یه چیزی از یکی برداشتم 😐 دلم میخواد بهش پس بدم ولی روم نمیشه... خونشم نمیرم... نمیدونم چطور بزارم سر جاش... خودشم فهمیده یه بار به یه اطرافیام گفته بود ولی بازم روم نمیشه بهش پس بدم...

علی کوچولوی مامان 🤗❤ همسرم تاج سرم 😁👫
1826
دوست شوهرمو دوست دارم😪

عه یکی مثل منم پیدا شد😢حس خیانت دارم

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
بدون اینک همسرم بدونه کسب درآمد اینترنتی دارم چنماهه... بهش نگفتم چون  فوق العاده خسیسه و معتقد ...

چطوری؟

لطفا برای سلامتی برادرم صلوات بفرستید تا زودتر حالش خوب بشه.خدایا آرامش رو به خونمون برگردون الهی آمین
از رژیم گرفتن خسته شدم😐 خوش به حال اینایی که هر چی میخورن چاق نمیشن😤

اون منم هرچی میخورم چاق نمیشم😋

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
1896