2733
2734
عنوان

بیاین ببین کارم درست بوده یانه

549 بازدید | 45 پست

شوهرم ب متادون معتاده دوروزپیش تشنج کردمنم ترسیدم آمبولانس خبرکردم شوهرم گفت ب هیچ کس نمیگی قول میدم ترک کنم منم آبروداری کردم موقع تشنججش عموش هم خونه مابودوهمه چیو فهمیدقول دادبکسی نگه امروز پدرشوهرالاغم نمیدونم ازکی شنیده بود اومده رومن هرچی ازدهنش اومدبارم کرد منم حسابی جوابشو دادم دارم نمیدونم ک کارخوبی کردم یانبایدمیگفتم

باخداباش و پادشاهی کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب مادرم فهش دادبه من گفت پدرسگ توگوه میخوری ازمن پنهون میکنی اگ ی موازسرپسرم کم شه حسابتومیرسم من تازه مستقل شدم میگفت چراتوخونه من تشنج نکرد همین ک جداشد تشنج کرد ازدست زنی مثلتو تشنج سهله آدم سکته هم میزنه

باخداباش و پادشاهی کن
2731

بنظرم زیاده روی کردی 

باید میگفتی شما پدرشی و این حاصل تربیت شماست هر جور ک میتونی درستش کن 

متاسفانه حمایت اینجوری از فردی ک اعتیاد داره بیشتر پرووش میکنه به مصرف 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
ب مادرم فهش دادبه من گفت پدرسگ توگوه میخوری ازمن پنهون میکنی اگ ی موازسرپسرم کم شه حسابتومیرسم من تا ...

این افاضات رو پسرش هم فهمید؟

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2740

برادرشوهر منم مصرف میکنه زنش اصلا اهمیت نمیده به همه میگه هیچ مشکلی نداریم خرجیشونم پدرشوهرم میده 

نه پول آب برق گاز اینا هیچی نمیدن دوتایی خوش میگذرونن با شوهرش

قبلا از ما تیغ میزدن با خود ما مسابقه پوز زنی میدادن که خداروشکر کات شدیم 

چرا باید چیزی بار تو می کرد.‌‌.. به هر حال هوای زندگیتو داشته باش... خودت خانواده شوهرت رو میشناسی

چیکارکنم همه چی زیر سر بی عرضگی پدرشوهرمه همه چی تقصیراونه هنوز زورم میگ

باخداباش و پادشاهی کن