2733
2739
عنوان

بیاین ببین کارم درست بوده یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 45 پست
ب مادرم فهش دادبه من گفت پدرسگ توگوه میخوری ازمن پنهون میکنی اگ ی موازسرپسرم کم شه حسابتومیرسم من تا ...

خوب کردی هرچی گفتی

چقدبی فرهنگه

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
آره گفتم بهش میگ خاسته ازت حرف بکشه ک کشیده دیگ تونباید چیزی میگفتی میذاشتی زرشوبزنه بره

بیا بدهکارم شدی

عموش رفته گفته

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیا بدهکارم شدی عموش رفته گفته

صددرصد چون ب منم زنگ زد گفت بهتره ب پدرش بگی اگ اتفاقی براش بیفته پای تو گیر میش منم گفتم ازم فرصت خاسته اگ ترک نکرد میگم همه چیو حتی بخودش هم گفته بودم اگ ترک نکنی همه چیو ب پدرت میگم

باخداباش و پادشاهی کن
2728
آره گفتم میگ ازعمدگفته ک ازت حرف بکشه جوابشونمیدادی خودش خسته میشد میرفت دیگ

اصلا دیگه راشون نده خونه بگو من باید بیان با شماها دعوا کنم که پسرتونو بمن انداختید الان دست پیشو میگیری؟!!

من از کجا بدونم خونه شما غش نکرده

انقد لحمو در اورده که نگو دوسداشتم جای تو بودم جرواجرش میکردم مرتیکرو

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              

الهی،دوستم واقعا ناراحت شدم،امیدوارم بهترینا برات پیش بیاد،واقعا حیف،تازه مستقل شدی ولی نزار این استقلال باعث بشه همسر به هر سوی بره،متادون خیلی بده،حتما باید ترک کنه،ولی مسلما به تنهایی وبدون کمک امکان پذیر نیست

2738
بی احترامی نکردم دادوفریادم نکردم فقط واقعیت ها وحرف دلمو گفتم

آخی عزیزم بجای دلداری دادن توروهم مقصردونسته

واگذارش کن بخدا😥

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
آره گفتم میگ ازعمدگفته ک ازت حرف بکشه جوابشونمیدادی خودش خسته میشد میرفت دیگ

ب شوهرت بگو عموت رسونده بعد بابات اومد هرچی از دهنش دراومد ب من گفت 

بگو بخاطر تو پنهون کاری کردم الانم دارم فوششو میخودم فقط بخاطر عشق به تو 

احساسیش کن مر کن بره باباشو خفهرکنه

برادرشوهر منم مصرف میکنه زنش اصلا اهمیت نمیده به همه میگه هیچ مشکلی نداریم خرجیشونم پدرشوهرم میده&nb ...

اینجور ادما بیخیال هستن عریزم توهم یکم بیخیال باش درست مثل کسی هست که سیگار میکشه بهش میکن نکش  ضررداره ولی اون باز بیشترمیکشه یه ور زندگی رو باید بیخیال شد اون زنش بیخیاله به عشق وحال اهمیت میده بعدشم زیاد مشکلاتتو به کسی نگو سعی کن خودت حل کنی چون به خانواده شوهر برسه بیشتر خوشحال میشن که تو خونتون دعوا دارین ولی خوب شده خانواده شوهرت فهمیدن بفهمن بهتره چون فردا پس فردا خدایی نکرده اتفاقی بیفته میفهمن ازاول پسرشون مشکل داشته

اصلا دیگه راشون نده خونه بگو من باید بیان با شماها دعوا کنم که پسرتونو بمن انداختید الان دست پیشو می ...

پس کاراشتباهی نکردم بخدا ن بی احترامی کردم ن دادو فریاد باروی خوش ومودبانه جوابشونو دادم چایی آوردم بر آ شون بااون حال خرابم نهاهم پختم بخاطرشون ک بهشون برخورد نموندن رفتن تادم درهم بدرقشون کردم فقط حقیقتاوحرف دلمو گفتم همین چون میخاستن همه کاسه کوزه هارو توسرمن بشکنن

باخداباش و پادشاهی کن
پس کاراشتباهی نکردم بخدا ن بی احترامی کردم ن دادو فریاد باروی خوش ومودبانه جوابشونو دادم چایی آوردم ...

تو کار بدی نکردی از خودت دفاع کردی و حق داشتی

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
ب شوهرت بگو عموت رسونده بعد بابات اومد هرچی از دهنش دراومد ب من گفت  بگو بخاطر تو پنهون کاری ک ...

همه چیو بهش گفتم چون پدرشوهرم عصبیم کرد منم همه چیو ب اون گفتم گفتم ک خیلی وقته مصرف میکنه چون اون فک میکرد بعدمستقل شدنمون افتاده ب مصرف ازچشم من میدید چیکارمیکردم شوهرمم ازم دلخوره میگ تو آبرومو بردی من ک بهت قول داده بودم تکر میکنم چرا آبرومو بردی 

باخداباش و پادشاهی کن