2737
2734
عنوان

بیاین ببین کارم درست بوده یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 45 پست
برادرشوهر منم مصرف میکنه زنش اصلا اهمیت نمیده به همه میگه هیچ مشکلی نداریم خرجیشونم پدرشوهرم میده&nb ...

قضاوت نکن تو که نمیدونی تو دل جاریت چی میگذره داره ظاهرشو حفظ میکنه

و خدایی که بشدت کافیست... 
برادرشوهر منم مصرف میکنه زنش اصلا اهمیت نمیده به همه میگه هیچ مشکلی نداریم خرجیشونم پدرشوهرم میده&nb ...

هه پدرشوهرمن یازده سال موندیم پیششون ازماخوردن وپوشیدن الان تواین گرونی باهیچی ودست خالی اومدم بیرون تازه زورش هم میگ کثافط مرتیکه الدنگ

باخداباش و پادشاهی کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هه پدرشوهرمن یازده سال موندیم پیششون ازماخوردن وپوشیدن الان تواین گرونی باهیچی ودست خالی اومدم بیرون ...

زندگی با مرد معتاد آینده خوبی نداره. تجربه کردم میدونم

خدایا شکرت🖤
قضاوت نکن تو که نمیدونی تو دل جاریت چی میگذره داره ظاهرشو حفظ میکنه

قضاوت نمیکنم ولی آدمیه که حق و ناحق رو میدونست سکوت کرد تو بدترین روزا مارو قرار دادن هنوزم دخترم از برادرشوهرم میترسه هنوزم از خواب میپره 

خودم فوبیا گرفتم

شوهرمو بردن زیر بار قرض چند صد میلیونی 

فقط به خدا واگذارشون کردم

تو همه این اتفاقا جاریم فقط لبخند میزد و مادرشوهرم عین کوه پشتشه خدا لعنت کنه فقط 

اصلا کاری به هیچی نداره که پول از کجا میاد به کجا میره فقط بهترین تیپو میزنه بهترین دکوراسیونو داره هر سال جدید

2731
پدرسوهرت به تو حرف زد؟

آره هرچی دلش خاست گفت منم دیگ تحمل نکردم گفتم ب من ربطی نداره پسرخودته تاحالا دردشو پرسیدی گفت نه مگ دردش چیه جزاینکه گیرزنیمث توافتاده منم گفتم بخاطراینکه بتونه قرضهای شمارو بده ودوشیفت کارکنه افتاد ب مصرف برگشته میگ تومیخای آبروشوببری ولی کورخوندی منم گفتم اگ قصدم این بود خیلی وقت پیش اینکارومیکردم 

باخداباش و پادشاهی کن
بنظرم زیاده روی کردی  باید میگفتی شما پدرشی و این حاصل تربیت شماست هر جور ک میتونی درستش کن&nb ...

الان شوهرم باهام سرسنگین شده میگ تومنو دوست نداری وگرنه آبرومو نمیبردی من بهت قول دادم ک ترک میکنم نامردی کردی منم میگم پدرت اینطورگفته میگ حقته

باخداباش و پادشاهی کن
2740
بیشرف ببخشید حرصم گرفت

ن ازبیشرف هم بدتر مرتیکه فک میکنه من بی صاحابم تاحالاهم خانومی کردم دم نزدم هرکی جای من بود پدرشونو درآورده بود هنوز اومده توروی من مادرمو فهش میده قربونیش شه ایشالله 

باخداباش و پادشاهی کن
اشتباه بزرگی کردی باید به ش می گفتی. بعدش به پدرشوهر می گفتی بیا توله تو برادر برو بیشرف

آره والا بایدهمینکارو میکردم یه جوری حرف میزد انگارمن از عمدبهش قرصهارو دادم ک بکشمش عوضی

باخداباش و پادشاهی کن
چقد بیشعور پدرشوهرت بگو بیا ببرش بذار خونتون تا دیگه تشنج نکنه اینجا تشنج میکنه خبر مرگت احمق

آره میگ تقصیرتوس ک تشنج کرده چراخونه من تشنج نمیکردببین چ بلایی سرش آوردی ک تشنج کرده میگ ی موازسرش کم شه پدرتو درمیارم

باخداباش و پادشاهی کن
آره میگ تقصیرتوس ک تشنج کرده چراخونه من تشنج نمیکردببین چ بلایی سرش آوردی ک تشنج کرده میگ ی موازسرش ...

به شوهرت گفتی حرفاشو؟

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
خوب کاری کردی که جوابشو دادی . اون معتاده به تو چه ربطی داره  تو این مدت که پسرش پیشش بوده نفهم ...

چرا اون موقع شش سال پیش ک فهمیدم ازجیبش درآوردم بردم بهش نشون دادم شوهرم قسم خورد گفت مال دوستمه اینم باورکردمن خیلی پافشاری کردم گفتم دروغ میگ آخرش برگشت بهم گفت تومیخای آبروی پسرموببری دروغ میگی اگرهم راست میگی از عرضه توست ک مصرف میکنه 

باخداباش و پادشاهی کن