1662
1605
عنوان

سفر به جنوب و سوال هاي من

573 بازدید | 63 پست

سلام دوستان اميدوارم همتون خوشحال باشين 

حقيقتش من و خانوادم براي عيد امسال تصميم گرفتيم راهي جنوب شيم حالا مونديم بندر عباس بهتره بريم يا بوشهر ؟ و تو نظرتون راجب يكي از اين دو شهر ممنون ميشم جاي تفريحي اون شهرم بگين  ..♥️سوال اخرمم اين هست كه جزيره هرمز به بوشهر نزديك تره يا بندر عباس 

و خداوند هرگز زير قولش نخواهد زد🍃♥️

بوشهر خوبه 

هر وقت حسادت کردی یه ماشاءالله بگو جای دوری نمیره 😔 . من به عنوان کسی که تقدیرم پر از چشم زخم ادم های حسوده هرگز اون دو نفر رو نمی بخشم . پس بترس از فردای قیامت که لنگ بخشش یک بیگناه باشی ⭕ 

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1660

جزيره هرمز تو قشم

ك ب بندر عباس نزديكه

————————

بوشهر نرفتم اما بيشتر از صد بار رفتم بندرعباس و قشم و ...

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****
1668

بندرعباس بهتره عزیزم ..جزیره هرمزم مال بندرعباسه از بندر خیلی نزدیکتره ...بندر ک رفتین بعدش راحت با لندیگراف یا تندرو میتونین برین قشم و درگهان هم بگردین و خرید کنین ..

جزیره هرمزم تو عید خیلی قشنگه 😍

میشه واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین...

بندر جزیره هاش میشه رفت هرمز و قشم . خود بندر چیزی نداره فقط  برای خرید از بوشهر بهتر هست تنوعش بیشترِ ولی از نظر طبیعت خود شهر بندرعباس چیزی نداره 

ولی بوشهر هم ساحلش قشنگ تر هست هم اطرافش طبیعتش بهتر. و خرید گناوه  هست میتونین برید 

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 

بوشهر عید خوبه گرم نیس اصلا،،،تماااام شیرازیا میان بوشهر😍😍کللللی جاهای دیگم میان،،دریای بوشهر خیلی جالبه،،واسه خرید شهر گناوه،،دیلم،،خیلی مناسبه

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایــــــااااا شکرت😍😍😍😘😘😘😘😘😘
1645