2733
2739
عنوان

سلام دوستای عزیزم

| مشاهده متن کامل بحث + 7305 بازدید | 342 پست
توکل به خدا. چه قدر شما دوست داشتنی هستی. گذشته رو رها کن همه ی ماها اشتباهاتی داشتیم.

فدای شما عزیزدلم . چشم عزیزم. همه تلاشمو چند ساله دارم میکنم 😗😗💖

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داستان زندگیت که تو تایپک قبلیت بوده رو کامل خوندم اونقد قشنگ بود که نسبت به تایپک هایی ک در ارتباط ...

عزیزدلمی خیلی خوشحال شدم از کامنتت چون برای بقیه دوستام فقط غم آفرید داستانم. و شرمنده ی روشون شدم. امیدوارم اگر عشقی دارید براتون بمونه و اگر ندارید خدا براتون قرار بده و بهش برسید. یه عشق خیلی خوب 😗😗😗

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
2728
فدای شما عزیزدلم . چشم عزیزم. همه تلاشمو چند ساله دارم میکنم 😗😗💖

انشاءالله هرچی صلاحه شما و علیرضاس اتفاق بیفته و دلت اروم بشه

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
الهی بمیرم برات چقد گریه کردم واست  منم ظاهری خیلی شبیهتم ها 😂😂چقد دوست دارم عکس دوتاتونو بب ...

عه خدا نکنه دوست قشنگم 😗😗😗😗

دیروز یکی از بچه ها تاپیک زده بود عکس بهرام رادان که ۱۰۰ درصد شبیه اونموقع های علیرضا بود گذاشته بود. لحظه ای که دیدمش لرزیدم فکر کر م خودشه و کاربرا پیداش کردن بعد دیدم واسه فان عکس بهرام رادانو گذاشتن 😁 دوباره گریه هام شروع شد و ازش خواهش کردم پاکش کنه.

گلبرگ بود اسمش. نمیدونم هنوز هست تاپیکشو یا نه 

خیلی خوب میفهممت خیلی سخته خیلی

💔💔

2740

سلام عزیزم

فقط میتونم بگم خدا هم به تو هم علیرضا ارامش بده  و زندگیت روز به روز قشنگتر شه

خیلی ناراحت شدم 

درکت میکنم چون خودم دردشو کشیدم خانواده ام مقصر بودن برای اینکه نبینمشون ازدواج کردم  

از رفتار کسی ناراحت نشید آدما در حد لیاقتشون رفتار میکنن  
عزیزجان اگر گزارش بزنن کل تاپیک حذف میشه متاسفم و ببخش منو اگر مسبب ناراحتیت شدم قصدم فقط کمک ب ...

ممنون شما خوب راهنمایی کردید ،خودتون ببخشید سوال میکنم روانشناسید؟ خدا رو شکر این بیماری راه درمان داره ، ان شاءالله استارتر به خودش بیاد و به خودش کمک کنه ، از الان دیگه براش دعا میکنم خدا کمکش کنه و مشکلش حل بشه

سلام عزیزم فقط میتونم بگم خدا هم به تو هم علیرضا ارامش بده  و زندگیت روز به روز قشنگتر شه خیل ...

سلام عزیزدلم. ممنون گل من. خدا به شما و زندگیتون عشق و آرامش بده گلم 😗😗

وای تو منو میکشی آخر دختر. انقدر نرو بخونش فدات بشم. من به انرژی و شادی شما دوستای خوبم نیاز دارم.  ...

تو خوب باش عزیزم 

مال من داغش تازه ست

یکماه نشده

هنوز گریه دارم هنووووووز😭

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
تو خوب باش عزیزم  مال من داغش تازه ست یکماه نشده هنوز گریه دارم هنووووووز😭

فدای دلت بشم حسابی گریه کن و بعد بلند شو گلم. 😗😗😗😗😗 دعا میکنم دلت خیلی زودتر آروم بشه عزیزکم 😗😗💖😗

فدای دلت بشم حسابی گریه کن و بعد بلند شو گلم. 😗😗😗😗😗 دعا میکنم دلت خیلی زودتر آروم بشه عزیزکم 😗 ...

دوست داشتم تو بغلت گریه کنمممم حتی هیچکس نیست که کنارم باشه که چیزایی که شکستمو جمع کنه یا یه لیوان آب بده دستم یا حتی ببرتم دکتر😔😔😔😔

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

البته تو این شرایط اقتصادی چیزی نمیشکونم موهامو قیچی میکنم من😐

2706