2737
2739
عنوان

سلام دوستای عزیزم

| مشاهده متن کامل بحث + 7305 بازدید | 342 پست
ممنون شما خوب راهنمایی کردید ،خودتون ببخشید سوال میکنم روانشناسید؟ خدا رو شکر این بیماری راه درمان د ...

این کاربری همسرم هست . متاسفانه همسرم دو روزه پا به پای این دو تاپیک گریه زاری میکنه !!!!!

دیشب فهمیدم چی به چیه 

که ای کاش زودتر میومدم سراغ این تاپیک

بنده روانپزشک هستم و وظیفه انسانی خودم دونستم به استارتر مشکلشون رو گوشزد کنم ولی متاسفانه مثل اینکه ایشون ناراحت شدن‌...

ای کاش زودتر میرسیدم و تو همون تاپیک از دیگر کامنترها خواهش میکردم التماس میکردم تمنا میکردم به جای گذاشتن پست های جانگداز و دل سوز اشک و آه و گریه و ابراز همدردی با استارتر

ایشون رو تشویق کنن هرچه زودتر به روانپزشک مراجعه کنند.

این پست هایی که کامنترها میگذارند و ابراز همدردی میکنند با استارتر عزیز ، جز اثرات سوء و مخرب ، هییییچ تاثیر دیگه ای بر سلامت روح و روان استارتر نخواهد داشت...

درواقع یک حمایت فوق العاده منفی از بیماری پنهان ایشون هستش.

شما توجه کنید استارتر چقدر لذت میبره از پست هایی که با اشک و آه و گریه ازش حمایت مبشه و همدردی میکنند....؟؟؟؟؟؟؟

متوجه صحبتم هستید؟؟

متاسفانه من فرصت کافی ندارم یعنی اصلا فرصت ندارم وگرنه با تک تک این کامنترها صحبت میکردم و اونها رو متوجه اشتباه و ظلم ناخواسته ای که دارن در حق استارتر میکنن ، میکردم....

متاسفم

استارتر عزیز یک همنوع من است و برای من عزیز و محترم

ولی ایشون بخاطر بیماری که دارن زندگیشون نابود شده و خواهد شد...

از شما کامنترهای محترم عاجزانه تقاضا دارم از راه درست کمکش کنید........

یا حق

با تو انگار تو بهشتم .......     
البته تو این شرایط اقتصادی چیزی نمیشکونم موهامو قیچی میکنم من😐

وااااای نکنیاااااااا

من اون چیزا که شکستم الان اگه بودن ... 😂😂😂😂

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این کاربری همسرم هست . متاسفانه همسرم دو روزه پا به پای این دو تاپیک گریه زاری میکنه !!!!! دیشب فهم ...

بله دقیقا دقتم رو جزیات هستش ، دیدم بعد از پیام شما کسی متوجه حرفتون نشد، حتی خودش هم داره به بقیه پیامای ابراز همدردی جواب میده ،خدا کمکش کنه به خودش بیاد

این کاربری همسرم هست . متاسفانه همسرم دو روزه پا به پای این دو تاپیک گریه زاری میکنه !!!!! دیشب فهم ...

ممنون از همدلی و همیاریتون. کاص تو فضای عمومی بیان نمیکردید بیماری منو. من توی تاپیک داستانم همه دوره های دارو درمانیمو گفتم و چند نفرم متوجه صدن ولی توی خصوصی بهم گفتن نه توی فضای عمومی. کاش به نی نی یار مقگفتید کامنتاتونو پاک کنه‌ . چه دکتری هستید که هیچ ارزشی برای آبرو و احساس یه بیمار قائل نیستید. هیچ دکتری نمیاد مشکل بیمار رو اینطوری جلوی بقیه بهش بگه. 

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
2728

کاش دوباره پیام بگذارید تا خانوما متوجه بشن که به جای کمک دارن وضع روحیشو بهم میزنن

بله دقیقا دقتم رو جزیات هستش ، دیدم بعد از پیام شما کسی متوجه حرفتون نشد، حتی خودش هم داره به بقیه پ ...

اینطوری صحبت نکنید

من هرگز کاری در رابطه با علیرضا انجام نمیدم. زن داره. اینو بفهمید. 

من حالم خوبه و دارم به بچه ها میگم دیگه ناراحت نباشن از داستانم و فقط درس عبرت بگیرن. 

2740

من اصلا لذت نمیبرم و از دیروز دارم به بچه ها میگم که دیگه ناراجتی بسه و درس بگیرن از تجربه ی من. شما دکتر نیستید قطعا. اگر بودید به راحتی توی این تاپیک عمومی این حرفا رو نمیزدید . 

اگرم دکتر هستید دکتر خیلی کار نابلدی هستید . 

خواهش میکنم دیگه برای من کامنت نذارید. به اندازه کافی فضل خودتونو نشون دادید بهم. خدانگهدارتون باشه . 

اینطوری صحبت نکنید من هرگز کاری در رابطه با علیرضا انجام نمیدم. زن داره. اینو بفهمید.  من حال ...

بازم نظر خودت صلاح مملکت خویش خسروان دانند، اخه شما مشکلتو افسردگی گفتی ، من خودم از لحاظ روحی داغون بودم ولی از دیروز سرکار و تو خونه گریه کردم و همش فکر میکنم تصمیم درست چیه ، دوست داشتم کمکت کنم حرفی که میزم پیامی که میذارم مثبت باشه،اگه ناراحتت کردم عذر میخوام حلالم کن

بازم نظر خودت صلاح مملکت خویش خسروان دانند، اخه شما مشکلتو افسردگی گفتی ، من خودم از لحاظ روحی داغون ...

متوجه شدم زن داره ،من خودم چادریم و به شدت به وفاداری واخلاق حساس ،ولی داستان شما تصمیم سه نفره نیاز داره نه یک نفر خود شما

بازم نظر خودت صلاح مملکت خویش خسروان دانند، اخه شما مشکلتو افسردگی گفتی ، من خودم از لحاظ روحی داغون ...

من هیچی از بیماریم نگفتم

کاش قبول میکردید که بیماری یه رازه 

و کاش میفهمیدید که برچسب میزنن روی آدم 

از الان همه منو به چشم یه بیمار میبینن 

متاسفم 

همه تلاشم توی این ۱۳ سال این بود که رفعش کنم

و خیلی خیلی موفق بودم

و حالا به یکباره همه اون راهایی که رفتم بی اثر شد 

خیلی متاسفم

که بین کسایی هستم که بجای کمک، غرور و روحمو جریحه دار کردن .

خدا نگهدارتون. دیگه کامنت نذارید برام 

من هیچی از بیماریم نگفتم کاش قبول میکردید که بیماری یه رازه  و کاش میفهمیدید که برچسب میزنن ر ...

بخدای باسر شاهد ، فقط دوست دارم به خودت کمک کنم، اینجا کسی بهت برچسب بیمار نمیزنه