2726
عنوان

سلام دوستای عزیزم

7305 بازدید | 342 پست

سلام دوستای خوبم

ممنون که به فکرمید

باور کنید هیچ چیز برام لذتبخش تر از اون تجربه ی عشقی نبود

شالهاست باهاش زندگی میکنم . در کنارش به همه ی اون چیزهایی که اون روزا دربارشون با هم حرف میزدیم رسیدم. همه رویاهامو بهش رسیدم. اگه الان کنارم بود بهم افتخار میکرد. من به نبودنش عادت کردم و دردش مثل نفس کشیدن برام عادیه و همراهمه.

میدونم که برای همتون پیش اومده یا میاد فقط خواااااااهش میکنم تمنا میکنم مثل من خامی نکنید. با ادم با تجربه ای مشورت کنید.

اگه هزار بار دیگه هم برگردم به گذشته بازم عاشقش میشم بازم عاشقش میشم بازم عاشقش میشم. ولی از دستش نمیدم.

با اینکه همه ی این سالها توی تنهایی خودم برای عشق از دست رفتم سوگواری کردم اما از دیروز انگار یه مراسم سوگواری براش گرفتم و همه شما دوستای خوبم برای همدردی توش شرکت کردید.

ممنونتونم دوستای عزیزم خیلی حس سبکی دارم از دیروز. با اینکه اشک یک لحظه هم رهام نکرده و چشمام انگار توشون پر از نمکه و میسوزه اما قلبم سبک شده و سنگینی این همه سال از روش برداشته شده.

برای آرامشم دعا کنید دوستای بی همتام 😔💖

براتون عشق رو آرزو میکنم و رسیدن رو 💖💖💖💖 

ببخشید که نتونستم جواب تک تکتون رو بدم یا به تاپیکاتون بیام. 💖

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

اميدوارم حالت خوب باشه♥️

دلم روشنه......يه حس غريبي بهم ميگه.....🥰

فقط انشاالله هر چه زودتر..............

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
اميدوارم حالت خوب باشه♥️ دلم روشنه......يه حس غريبي بهم ميگه.....🥰 فقط اميدوارم هر چه زودتر...... ...

ممنون دوست عزیزم💖💖

من به خودم برای رسیدن امیدواری نمیدم چون نمیخوام حسرتام بیصتر از این بشه.

اما اگه برسم .....

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون دوست عزیزم💖💖 من به خودم برای رسیدن امیدواری نمیدم چون نمیخوام حسرتام بیصتر از این بشه. اما ...

اگه برسي....................😊🥰😍🤩☺️

واي خداي من........🌹

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
😓سلام خیلی گلی بانو  آرامشت رو از خدا میخوایم همه ما:)

ممنونم عزیز دلم خیلی لطف دارید بهم 💖💖💖

خیلی داستانت جالب بود وپرازتجربه ان شالله خوشبخت بشی عزیزم یه عشق ناب گیرت بیاد که بتونی عشق سابقتوف ...

یه عشق جدید .... 😔😔 مگه میشه ؟ 😔😔

ممنون عزیزدلم جز خوشی توی زندگیت چیزی نبینی 💖

اگه برسي....................😊🥰😍🤩☺️ واي خداي من........🌹

عزیزدلم 💖

اگه جات بودم همین الان پیام میدادم برگرد همین گاهی وقتا ادمه عاشق منتظره همین ی کلمه ست شاید اونم منتظره تا تو بگی برگرده اما هنوزم خودت داری تنهایی واسه رابطتون تصمیم میگیری بیچاره علیرضا

داستانتو همین الان خوندم نتونستم اشکامو کنترل کنم.

براتون ارامش رو ارزو میکنم.و امیدوارم خوشبختی رو با تمام وجودت حس کنی...و این روز زیاد دور نیست ان شاءالله

نی نی سایته؟یا سرزمین عجایب؟؟؟
داستانتو همین الان خوندم نتونستم اشکامو کنترل کنم. براتون ارامش رو ارزو میکنم.و امیدوارم خوشبختی رو ...

ممنون عزیز دلم ارزو دارم جز عشق و شادی چیزی تو زندگیتون نباشه 💖💖

اگه جات بودم همین الان پیام میدادم برگرد همین گاهی وقتا ادمه عاشق منتظره همین ی کلمه ست شاید اونم من ...

اون الان زن داره...خراب کردن زندگیش تاوان داره

و بنظر من علیرضا خیلی باشرف و باغیرت هس ک نمیخواد خیانت کنه

نی نی سایته؟یا سرزمین عجایب؟؟؟
2706