2737
2734
عنوان

تنها عشق زندگیم آبادانی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 358601 بازدید | 1811 پست
هییییی منم ی دهه۶۰ی هستم،دقیقا حستو درک میکنم عاشق شدم اما......۵سال سوختم تا راه اومدم،کنار اومدم ک ...

عزیزدلم 😔😔😔😔

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

اسي براي بار اخر ميپرسم جوابمو ندادي ديگه نيرم از تاپيكت

اسي چند بار ولي اينو پرسيدم كه اگه اومد يك روز ايران پدر ومادرشو ببينه مطميينم مياد توهم ميبينه اون موقع ديگه چيكار ميكني دوباره محلش نميزاري يا اين دفعه گرم ميگري
اسي بار سوم پرسيدم جواب بده ديگه

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخي عزيزم داستانت خيلي غمگين بود متأسفم عزيزم 😔😔

فقط خواستم بهت بگم فراموشش كن حتما فراموشش كن 

من هم ساكن امريكام مني كه جونمو واسه خانوادم ميدادم به جرأت ميتونم بگم فراموششون كردم با اينكه هر روز باهاشون در ارتباطم ولي بازم فراموششون كردم 

چون فاصله جغرافيايي بينمون خيلي زياده و نميشه فراموش نكرد 

اونم حتما تا حالا فراموشت كرده مخصوصا اينكه ازدواجم كرده و به احتمال زياد بچه هم داره 

تو هم بهتره يه زندگي جديد واسه خودت شروع كني و كسي رو كه مال يكي ديگه است فراموش كني 🌸🌸🌸

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
عزیزدلم 😔 الهی خوشبخت ترین باشی💖💖

خيلي سخته... منم بعد اينكه فهميدم چه غلطي كردم مشكل اعصاب پيدا كردم دكتر كلي بهم دارو داد يه روز ديوونه شدم همشونو خوردم و تقريبا دو روز نيمه هوشيار بودم... يادمه خانوادم يعني پدرم عروسيش نرفت و نذاشتن من بفهمم... ولي خدا شاهده شب عروسيش انقدر تپش قلب شديد گرفتم كه به مامانم گفتم فلاني زن گرفته گفت نه! ٥ سال بعد عروسيش يهو از دهن برادرم شنيدم و چون اون در جريان ارتباط ما نبود لو رفت... ولي اولين بار كه همسرمو ديدم انگار اولين بار بود كه عشق رو همراه با آرامش تجربه ميكردم😊

2742
خوبی؟  منم میگم در بیاره  اون خانم میدونست همسرش به شدتتتتتت یکی دیگه رو می‌خواد

نه اصلااا😭😭تو خوبی گلم؟؟؟ ماهرچی میگیم گوش نمیده حالم بدهههههه

نسیه ممنوع حتی شما نی نی سایتیه عزیز🛑🔥
اگه در بیارم خانومش میترسه و شاید حتی من دیگه کاری هم نکنم ولی با همین یه حرکتم تا اخر عمر ترس تو دل ...

اسی اون وریا که مثل ما نیستن خانومش فهمیده است اصلا تفکراتشون مثل ما نیست که ...تو که نمیخوای بش پیام بدی فقط از بلاکی دربیارش

خدایا مراقب تو دلیم باش  
اخ چقدراشك ريختم طرف منم خيلي جاهاثابت كرد دوسم داره ولي بابام نميذاره دارم ديوونه ميشم دعاكنيدبهم ...

حتما اگه پسر خوبیه باهاش ازدواج کن و خانوادت رو راضی کن.

من متولد ۶۴ هستم وقتی دوست شدم با همسرم ۲۴ سالم بود و برخلاف خانواده هامون ازدواج کردیم اونقدرررررررر همدیگرو دوست داریم که می میریم برا هم بعد ۱۰ سال و خانوادهامونم فهمیدن چقدر در اشتباه بودن

خدایا فراموشم نکن💓💓💓
2740
اره منم میگم ی احوالپرسی ساده اتفاقی نمیفته اصلا شاید انقد اون اقا سرد برخورد کنه که ایشونم بتونه با ...

اين فكر ميكنه اونا هم مثل ايراني ها هستند  ولي اونا عاشقي براشون چيز عجيبي نيست از كجا مهلوم شايد زنش هم قبلا عاشق يكي ديگه بوده

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
میلرزونه عزیزم. اگه پیامارو دید و هیچی نگفت چون خانوم بود و نخواست منو خورد کنه. خودش دید که من و عل ...

اون خونمش که بعداز ۷ سال هی نمیاد تورو چک کنه تورو خدا اینقد این بازیووووو کششششش ندههههه😭😭

نسیه ممنوع حتی شما نی نی سایتیه عزیز🛑🔥
وای ببخش گلم. اومد ایران یه روز 😔😔😔 واسه فوت پدرش. ولی چیزی نگفت . منم چیزی نگفتم. اگه خانومش تو ...

تواز كجا فهميدي

وای😢😢

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
2706