2737
2734
عنوان

تنها عشق زندگیم آبادانی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 358240 بازدید | 1811 پست
حتما اگه پسر خوبیه باهاش ازدواج کن و خانوادت رو راضی کن. من متولد ۶۴ هستم وقتی دوست شدم با همسرم ۲۴ ...

هركاري كرد كه ثابت كنه دوستم داره 

اومدن خواستگاري بابام بدترين رفتار رو باهاشون داشت خانوادش تحقيرشدن

رفتيم مشاور گفت مشكلي نداره ازدواج كنيد اختلاف طبقاتيتون درحدمشكل سازنيست ولي بابام كوتاه نمياد

گفت برو ازدواج كن ازارث محرومي جهزيه ام بهت نميدم رفتي ديگه پاتو حق نداري توخونم بذاري😭😭😭

نميتونم ازعشقم بگذرم خيلييي گرفتارم😭😭😭

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامی روهام جان ممنونم عزیزدلم. فدای محبتت. منم تا ابد سوختم. واسه ازامشم دعا کنید دوست مهربونم 😔

خواهر خوبم من 66هستم واقعا از جون و دل درکت میکنم 

واقعا چی با ما کردن این اجتماع این فامیلا خانواده ها بگذریم

ولی خواهر جون الان31 هستی نمیخوام ناراحت شی ولی چشم رو هم بذاری شدی 40 بسه دیگه میخوای تمام عمرت اسیر عشق بچگی باشی قرار نیس همه ازدواج کنن ولی عزیزم قرارم نیس کل زندگیت غمگین باشی هیچ مشاور هیچ پزشک و هیچ دوستی حتی مادرت که شیره جونش رو به تو داده نمیتونه برات کاری کنه مگر خودت بخوای تو اذیت شدی درست منکه کاملا بیرون قضیه بودم جیگرم سوخت ولی باور کن اون یه دوره از زندگیت بوده که تموم شده هر جوری میتونی بذارش کنار یه جوری دفنش کن خاک سپاری بگیر و تمام یه مدت داغدار باش عین کسیکه عشقش مرده یه جا برای خودت تمومش کن باور کن میتونی 14ساله داری خودت رو زجر میدی بسه عزیز دل

از خدا کمک بگیر خیلی دعا کن توسل کن به هرکی که بهش اعتقاد داری کمک کنه قلبت آروم شه بذاریش کنار من دوس ندارم یه دختر پیر باشی با یه قلب شکسته منظورم تو سالهای آینده هست دیگه خودت میدونی که ازدواج کنی یا نه ولی اینجوری نمون سر پا شو دیگه بسه هر چی افسوس خوردی و تو گذشته زندگی کردی زندگی ادامه داره خوشمون بیاد یا نیاد یه لحظه الان تصور کن 50ساله هستی دوس داری اینجوری باشی و کل زندگیت رو خودت رو سرزنش کرده باشی هر آدمی تو زندگیش اشتباه میکنه بعضی ها اشتباهات شدیدتر بعضی ها ضعیف تر 

دلیلی نداره تا زنده هستم خودشون رو شماتت کنن 

بکش بیرون عزیزم بکش بیرون آبجی من

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2728

اسی الان امریکا سر صبحه 

صدف بیوتی استوری صبحانه رو گذاشته 

جان مادرت 

جان علیرضا قسم در بیار 

بابا حداقل شاید علیرضا تند برخورد کرد کلا تو منصرف شدی 

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
پس ببخشید عزیزم. من همه اتفاقا رو دهه ۸۰ بخونید. ۸۵ اشناییمون بود. دیگه همش همون ۸۵ تا ۸۸ بود 

بله درسته عزیزم

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2740

بچه ها حالم اصلا خوب نیست . ببخشید دیگه نمیتونم پاسخگوتون باشم.

همه سوالاتون جواباش تو کامنتا هست. 

فقط دو سه تا نکته رو بگم

اول اینکه من هرگزززززز تحت هیچ شرایطی وارد زندگیش نمیشم تا وقتی متاهله. حتی اگه دم مرگم باشم.

دوم اینکه هرگز از بلاکی درش نمیارم چون نمیخوام اون زن یه عمر دلش بترسه و بلرزه.

و سوم 😢😢😢 اگه یه روز علیرضا برگشت و تنها و مجرد بود حتی یک روزم صبر نمیکنم. فورا باهاش ازدواج میکنم. حتی اگه همه عالم و ادم مخالف باشن.

دعا میکنم هرگز تجربه منو نداشته باشید‌

الهی که خدا عشقای خوب تو زندگیتون بذاره و قدرت درک و درایت و مدیریتشم بهتون بده . که بهش برسید . نه مثل من در کمال خامی و بی اطلاعی از چطور رفتار کردن توی یه رابطه عاشقانه، یه عشق ناب سر راهتون قرار بگیره و مثل من از دستش بدین😔😔😔

قدر عشق و لحظه های خوب زندگیتونو بدونید . 

💔

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
عزیزمممممممم منم وقتی خودم اذیتش میکردم خیلی خودم عذاب میگرفتم و دست درد میگرفتم ولی بهش نمیگفتم. با ...

عزیزم فک کنم دگه شمارو الان فراموش کرده من خودم توهمچین وضعیتی بودم و طرف مقابلم باهام اینگاروکرده بود ازدواج کردم همسرم برام جذابیتی نداش اوایل ولی انقد مهربون بود که بامهربونیش الان میپرستمش

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
حتما اگه پسر خوبیه باهاش ازدواج کن و خانوادت رو راضی کن. من متولد ۶۴ هستم وقتی دوست شدم با همسرم ۲۴ ...

عزیزم عکسه خودته؟خوشگلی😍

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤

اسی شاید ته ذهنت منتظر اونی 

هیچی معلوم نیس 

تو به فکر ازدواج باش یعنی توی فکرش باش

موردهات  رو رد نکن

اونم نباید اینقد زود ازدواج میکرد

حالا اومدیم ده سال دیگه مثلا از زنش به دلایلی جدا شد

ده سال دیگه برای تو اگه تنها باشی عذابه