2737
2734
عنوان

تنها عشق زندگیم آبادانی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 358592 بازدید | 1811 پست
من عاشق مردونگیش بودم و اونم میگفت عاشق خانومیتم چطور وارد زندگیش بشم وقتی زن داره 😔😔😢😢😢😢

میدونم عزیزم برا همین میگم که خانومی چون این همه عذاب میکشی و نمیخوای زندگیه کسی رو خراب کنی 

انشالله زندگیت روبه راه بشه و بهترین ها برات اتفاق بیوفته

پُر از هزاران حرف نگفتهِ اما محکُوم بهِ سکُوت!  
آخ چ دلی داری دلم ریش شد 😞😞😞

😔😔😔😔😔😔😔😔😔 دلی ندارم دیگه. دلم مرده 😔😔

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم عزیزم برا همین میگم که خانومی چون این همه عذاب میکشی و نمیخوای زندگیه کسی رو خراب کنی  ...

ممنون عزیزدلم الهی آمین. واسه ارامش دلم دعا کنید 😔😢😢

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
2731
عزیزم یکم بیخیال گذشته باش قدره مجردیتو بدون میتونی کلی تفریح و سرگرمی داشته باشی این همه خودتو عذاب ...

از بیرون خیلی خوبم. اکتیو و ظاهر آروم.

درونم داغون 😔

همین الانم داری اشتباه میکنی اسی دوباره باهاش در لرتباط باش زندگی بدون عشق فایده نداره بزار اگه واقعا زنشو نمیخواد جدا بشن دوباره بیاد سراغت......ب تظر من این ظلمه که دور از هم اینجوری زجر بکشین

یکی از آرزوهای شوهرم اینکه ماشین دار بشه میشه واسه اینکه ب ارزوش برسه صلوات بفرستین ..ممنونم
😭😭😭😭وای خدا حالم بد شد منم یه لحظه عشقی که باهاش هنوز ازدواج نکردم یه لحظه نباشه اشکام جاری میش ...

الهی بهش برسی عزیزم. نبینم غمتو 😔

2740
همین الانم داری اشتباه میکنی اسی دوباره باهاش در لرتباط باش زندگی بدون عشق فایده نداره بزار اگه واقع ...

منم چند ساعته میخوام این حرفو بگم ولی ترسیدم بهم حمله کنن

پُر از هزاران حرف نگفتهِ اما محکُوم بهِ سکُوت!  
الهی بهش برسی عزیزم. نبینم غمتو 😔

عزیزم😭😭اون میدونه تنهاش نمیدارم و میدونم تنهام نمیذاره ولی بعضی وقتا به شوخی برای اینکه خرفشو گوش کنم یه بار همه چیو پاک کرد تلو اینا رو ینی اینقذر نشستم کریه مردم که فرداش دست چپم درد میکرد که مامانم میگفت اینقدر غصه نخور از دستش بخدا سکته میکنیا 

منم چند ساعته میخوام این حرفو بگم ولی ترسیدم بهم حمله کنن

بخدا جدی میگم دو نفر همدیگه رو میخوان چرا اینجوری باید تا اخر عمر زندگی کنن

یکی از آرزوهای شوهرم اینکه ماشین دار بشه میشه واسه اینکه ب ارزوش برسه صلوات بفرستین ..ممنونم
همین الانم داری اشتباه میکنی اسی دوباره باهاش در لرتباط باش زندگی بدون عشق فایده نداره بزار اگه واقع ...

هرگز این کارو نمیکنم. من علیرضا رو میشناسم. خیلی رو این چیزا حساسه. خودمم هیچوقت همچین اخلاقی ندارم. گذاشتم بعهده زمان. من امیدی به دوباره کنار هم بودنمون ندارم. خانومش از زندگی که داشت به نابودی میرفت نجاتش داد. هیچوقت بهش خیانت نمیکنه حتی برای عشقش. 

عزیزم اگر ارتباط کوچیکی از یه طرف باهاش پیدا کنی بگو برگرده این عشقی که دوست داشتن توش نباشه بگو ول کنه برگرده پیشن اکر برنگرده دوست نداره

کاش میشد ارتباطی داشته باشی باهاش و یهو برگرده بهت کاش تاپیک بعدیت این میشد...

عزیزم😭😭اون میدونه تنهاش نمیدارم و میدونم تنهام نمیذاره ولی بعضی وقتا به شوخی برای اینکه خرفشو گوش& ...

عزیزمممممممم منم وقتی خودم اذیتش میکردم خیلی خودم عذاب میگرفتم و دست درد میگرفتم ولی بهش نمیگفتم. با خودم میگفتم پررو میشه😭😭

2706