2733
2734
عنوان

تنها عشق زندگیم آبادانی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 359368 بازدید | 1811 پست
جونم عزیزم؟ کدوم سوالت ؟ 

اين 

اسي چند بار ولي اينو پرسيدم كه اگه اومد يك روز ايران پدر ومادرشو ببينه مطميينم مياد توهم ميبينه اون موقع ديگه چيكار ميكني دوباره محلش نميزاري يا اين دفعه گرم ميگري
اسي بار سوم پرسيدم جواب بده ديگه

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
اگه در بیارم خانومش میترسه و شاید حتی من دیگه کاری هم نکنم ولی با همین یه حرکتم تا اخر عمر ترس تو دل ...

چی بگم اخه بهت 

چه غروری بود اخه 

در بیار از بلاک 

حداقل در بیار ببین چی میگه 

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چی بگم اخه بهت  چه غروری بود اخه  در بیار از بلاک  حداقل در بیار ببین چی میگه  ...

من بودم احتمالا در میوردم چون مطمئنا طاقت نمیوردم

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤
2731

عزيزم انقدر غصه نخور مطمئن باش روزي مردي رو خواهي ديد كه جبران تمام اين سالها رو ميكنه و جوري عاشقش ميشي كه تمام روزهاي قبل رو فراموش ميكني... منم بهترين سالهاي عمرم از ٢٠ سالگي تا٢٨ سالگي با اشك گذشت داستانمون شبيه به همه با اين تفاوت كه من مدام اون آدم رو ميديدم ولي ديگه كار از كار گذشته بود... جهيزيه ام رو اون اومد برد و شب عروسيمم يهو جلو ماشين عروس ديدمش و.... ولي خب تموم شد اون بچه داره و سرش به زندگيشه منم عاشق همسر و دخترمم

استارتر به اینم فکر کن که علیرضا میتونست مثل تو ازدواج نکنه تا اخر عمرش  ولی ازدواج کرد اون الا ...

منم تلاشمو کردم و بازم نشد 😔😔😔 سال ۹۵ نامزد کردم ولی خانوادش خیلی بد بودن و بهم زدم. فقط اون بعده سالها تونست حس خوبی بهم بده 😔😔😔 نه مثل علیرضا ولی اونقدر عاشقم بود و حس خوبی بهم میداد که امید داشتم یه روزی بهش علاقه پیدا کنم و حتی عاشقش بشم 😔

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

تاپیکتو بعدازطهر خوندم از اونموقع حالم بده و بغض و گریه و هی میام بنویسم ولی پاک میکنم😭😭😭

ولی دوستان درست میگن از بلاکی دربیار زنی که فهمید اون عاشقه ولی باهاش ازدواج کرد این بلاک و اینا دلشو نمیلرزونه 

نسیه ممنوع حتی شما نی نی سایتیه عزیز🛑🔥
عزيزم انقدر غصه نخور مطمئن باش روزي مردي رو خواهي ديد كه جبران تمام اين سالها رو ميكنه و جوري عاشقش ...

عزیزدلم 😔 الهی خوشبخت ترین باشی💖💖

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
چی بگم خاک بر سر من اصلا به فکر وصال نبودم همش میگفتم وای خانوادم بفهمن میکشنم 😔😔😔😢😢😢

فقط میتونم بگم کاش پیشم بودی و همو بغل میکردیم و گریه میکردیم😭 منم دلم خیلی گرفته یذره قصه ام شبیه شماس😔

لطفا لایک نکنین مرسی💝

منم ۶۷ هستم دوست خوبم  دقیقا دردات با عمق وحودم درک کردم  یاد خودم افتادم  الان میگم کاش منم برمیگشتم به سال ۸۵ قبل از اینکه ازدواج کنم  با اونی که دوستش داشتم ازدواج میکردم

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
عزیزم پیامی بهش بده مگه نمیگی زنش‌بزرگ شده امریکاست اون افکارش مثل ما دهاتی نیست

عاشق پستت شدم

گروه آبی وزن شروع۶۲ وزن هدف۵۵ تاریخ شروع۹۸/۹/۱۲  دعا کنید تاعید به هدفم برسم 😍
تاپیکتو بعدازطهر خوندم از اونموقع حالم بده و بغض و گریه و هی میام بنویسم ولی پاک میکنم😭😭😭 ولی دو ...

خوبی؟ 

منم میگم در بیاره 

اون خانم میدونست همسرش به شدتتتتتت یکی دیگه رو می‌خواد 

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
2706