2733
2734
عنوان

تنها عشق زندگیم آبادانی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 359368 بازدید | 1811 پست
تاپیکتو بعدازطهر خوندم از اونموقع حالم بده و بغض و گریه و هی میام بنویسم ولی پاک میکنم😭😭😭 ولی دو ...

میلرزونه عزیزم. اگه پیامارو دید و هیچی نگفت چون خانوم بود و نخواست منو خورد کنه. خودش دید که من و علیرضا از هم واسه همیشه جدا شدیم. احترام منو نگه داشت. 

دلش میشکنه و میترسه اگه درش بیارم از بلاکی😔

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عاشق پستت شدم

واقعا اونا دوستي براشون چيز ترسناكي نيست

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
مشکوک شد

چی عزیزم 

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
2731
میلرزونه عزیزم. اگه پیامارو دید و هیچی نگفت چون خانوم بود و نخواست منو خورد کنه. خودش دید که من و عل ...

در بیار 

دربیار دلش نمیلرزع 

اصلا اون از کجا دیام هات رو دید 

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
بابا از بلاکی دربیار شاید زنش راضی شد هوو داشته باشه.خخخخ.من اعصابم بیشتر از علیرضا خورده اصلا نباید ...

خخخخخ🤣🤣🤣

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 

اخ چقدراشك ريختم

طرف منم خيلي جاهاثابت كرد دوسم داره ولي بابام نميذاره

دارم ديوونه ميشم دعاكنيدبهم برسيم😭😭😭

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

هییییی منم ی دهه۶۰ی هستم،دقیقا حستو درک میکنم عاشق شدم اما......۵سال سوختم تا راه اومدم،کنار اومدم که نشد ....ک نباید...

یاد وقتی افتادم که سرمو گذاشتم رو پای مامانم و هق هق میزدم با صدای بلنددددد گریه میکردم و اون با من گریه میکرد

خیلی وقت بود اون روزا رو فراموش کرده بودم

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.

اسی در بیار از بلاک همین الان عکس بده که دراوردی لطفا درش بیار اینطوری هم به خودت هم به اون مرد بدتر ضربه زدی 

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
اسي چند بار ولي اينو پرسيدم كه اگه اومد يك روز ايران پدر ومادرشو ببينه مطميينم مياد توهم ميبينه اون ...

وای ببخش گلم. اومد ایران یه روز 😔😔😔 واسه فوت پدرش. ولی چیزی نگفت . منم چیزی نگفتم. اگه خانومش تو زندگیش نباشه و بیاد باهاش سریع ازدواج میکنم. 😔

واقعا اونا دوستي براشون چيز ترسناكي نيست

اره منم میگم ی احوالپرسی ساده اتفاقی نمیفته اصلا شاید انقد اون اقا سرد برخورد کنه که ایشونم بتونه بااون رفتار فراموشش کنه اگرم ن که شاید تو دلش چراغ سبزی روشن بشه که عشقش هنوز منتظره و مجرده چیزی غیر از این دوحالت نمیتونه باشه

گروه آبی وزن شروع۶۲ وزن هدف۵۵ تاریخ شروع۹۸/۹/۱۲  دعا کنید تاعید به هدفم برسم 😍
میلرزونه عزیزم. اگه پیامارو دید و هیچی نگفت چون خانوم بود و نخواست منو خورد کنه. خودش دید که من و عل ...

خدائیش مثله اونوقتات هنوز قددو مغروری

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤
2706