2737
2734

قطع رابطه

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قطع رابطه کردم،ولی به اون شخص که بینمون خراب شده بود همه چیوتوضیح دادم تابفهمه دیگه  پشت سرمن ب ...

کار خوبی کردی

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 
2740

من از این ادما زیادن تو زندکیم

حرفی ک پیغمبرمون زده. رو میزنم بهش

میگه فلانی پشت سرت در. موردت اینجوری گفت

میکم اون. یه تیری زده ک ب قلبم نرسیده تو. با خبر آوردنت اون. تیرو ب قلبم رسوندی پس تو مقصری

چندبار اینو. کفتم دیگه شخص میبینه دو بهم زنیش فایده نداره کارشو ادامه نمیده😅

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
همينكه متوجه شدي عاليه  پيشش حرف نزن  تا جاي ممكن فاصله بگير از خدا بخواه از شرش در اما ...

حالا چون رفتم به اون شخص گفتم این داره بین خودمونوبهم میزنه،وحرفایی که پشت سرشون زده و گفتم،خیلی عذاب وجدان دارم،میگم شاید خداناراحت بشه بنده شوازچشم انداختم

حالا چون رفتم به اون شخص گفتم این داره بین خودمونوبهم میزنه،وحرفایی که پشت سرشون زده و گفتم،خیلی عذا ...

آره كاش اينكار رو نميكردي 

حالا كه پشيموني خدا هم كمك ميكنه نگران نباش

به مرور كمي زمان حل ميشه و ميره

صدقه بذار

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
آره كاش اينكار رو نميكردي  حالا كه پشيموني خدا هم كمك ميكنه نگران نباش به مرور كمي زمان حل ...

بخداقلبم داشت میترکید،ازچشم همه افتاده بودم،تروخدادعاکن،خدارحمم کنه وازم بگذره

2706