2733
2734
عنوان

نی نی یار عزیز یه لحظه میاید

126 بازدید | 17 پست

سلام یکی از دوستام بهم خصوصی پیام داده بود خیلی برام مهم هست بخونم ولی قطع دسترسی شده الان یه عدد 1تو اعلانام هست ولی باز میکنم چیزی نیس کل پیامای قدیمش هم نیس 

حالا چیکار کنم شما میشه کمکم کنین ممنون

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

@نی_نی_یار_5    

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم نمیشه

مرسی و خدا قوت

اسمش مناجات786 بود خودش قطع کرده یا شما قطع کردین؟؟

2731
مرسی و خدا قوت اسمش مناجات786 بود خودش قطع کرده یا شما قطع کردین؟؟

خودش خواست

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
خودش خواست

ممنونم عزیزم

کاش برگرده تو طب سنتی وارد بود تو یه چیزی بهم داشت مشاوره میداد کاش زودتر آنلاین شده بودم ببینم چی گفته

شبتون بخیر نی نی یار جون

سلام دوست خوبم نمیدونم منو یادت هست یا نه چن شب پیشا تو یه تاپیک صحبت کردیم قرار بود برم سونو و بیام بگم سونو برام زایمانم رو کی میزنه دیروز با حال خوب و کلی ذوق رفتم سونو اونجا دکتر یه چی دید که از دیروز غمگین هستم 

اول بگم زایمانم رو زد برای ۱۹ابان واقعا دوس دارم زودتر دنیا بیاد بچه ام رشدش خوبه همه چی نرمال حرکات نرمال ولی بندناف دو دور دور گردنش پیچیده هم دکتر سونو هم دکتر خودم گفت اصلا نگران نباش خیلی وقتا پیش میاد از دیروز غمگین هستم به هیچ کسم چیزی نگفتم جز شوهرم دوس ندارم بقیه الکی بهم استرس بدن یا خودشون استرس بگیرن مخصوصا مامان استرسی خودم.به دکترم گفتم نمیشه دنیاش بیاری گفت یک ماه وقت داری نمیشه گفت فقط به حرکاتش توجه کن اگه کم شد سریع برو بیمارستان این تو دلیم خیلی شلوغ کاره پسر اولم خیلی اروم تر بود کاش اینم اروم بود همیشه خدا داره تکون میخوره یه وقتایی از درد تکوناش دراز می کشم چون تکوناش زیاده بند ناف پیچیده دور گردنش البته تو سونو گفت شله دور گردنش ولی به هر حال هست دیگه انقدر نگران شدم دوس دارم برم مشاوره نمیدونم 

خالق خداست بعد جالبه این بچه خدا خواسته بوده من پریود نشدم رفتم دکتر دیدم عه باردارم 

انشالله خودش اینجوری داده خودش هم سالم میده بغلم

ببخشید بارداری ناراحتت کردم

انشالله نی نی ات سالم بیاد بغلت  @جیگرشوهرمم    

سلام دوست خوبم نمیدونم منو یادت هست یا نه چن شب پیشا تو یه تاپیک صحبت کردیم قرار بود برم سونو و بیام ...

سلام عزیزم خوشحالم که بچه ات خوبه اما نگران نباش خواهر زاده من هم بند ناف دور گردنش پیچیده بود الان ماشالا مردی شده ۲۰ ساله شه اصلا استرس نگیر آروم باش همه چیو بسپار بخدا منم شنبه آخرین سونوم رو میرم چون دکترم گفت باید چک بشه قلبش موردی نداشته باشه منم سپردم بخدا جالبه منم قصد بچه دار شدن نداشته م و تو شلوغیای ختم شوهرخواهرم موعد پریودی م رو یادم رفته بود و به خودم اومدم دیدم یه هفته گذشته و باردارم 

مرسی ازت که باخبرم کردی منم دعات میکنم همه چی با خوبیو خوشی و سلامتی پیش بره و نی نی ت باسلامتی بغلت بیاد

😘😘💖

2740
سلام عزیزم خوشحالم که بچه ات خوبه اما نگران نباش خواهر زاده من هم بند ناف دور گردنش پیچیده بود الان ...

سلام عزیزم ممنونم از دلگرمی هات.ما که غیر خدا کسی رو ندارین هرچی برامون صلاح بدونه انشالله روزا زودتر بگذره نی نی ام سالم بیاد بغلم.انشالله بچه شمام به زودی سالم و سلامت دنیا میاد 

پس بچه شماهم خدا خواسته بوده.خدا بیامرزه شوهر خواهرت رو.بازم ممنونم از دلگرمیت 

خودت و عزیزات در پناه خدا باشید معرفت عزیزم  

عزیز دلمی ممنونم از لطفت مهربونم شک نکن همینطور میشه و سالم بغلش میکنی  توکل بخدا

خیلی گلی  

سلام نی نی یار عزیزم چطور تایپک حذف کنم

سلام فردا صبح تو تاپیک حذف

لینک حذف تاپیک و پست های درخواستی | تبادل نظر نی نی سایت

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
عزیز دلمی ممنونم از لطفت مهربونم شک نکن همینطور میشه و سالم بغلش میکنی  توکل بخدا

سلام عزیزم پس تیکرت کو

من دو شنبه هفته۳۶زایمان کردم یهو کیسه آبم ترکید خخخ.بچه ام هم خداروشکر سالمه سالم فقط خیلی ریزه هس قد۴۸ وزن۲۶۵۰

سلام عزیزم پس تیکرت کو من دو شنبه هفته۳۶زایمان کردم یهو کیسه آبم ترکید خخخ.بچه ام هم خداروشکر سالمه ...

سلام عزیزم خداروشکر

من تیکر نزده بودم چند وقته هم نبودم اینجا ببخش دیر جواب دادم

دختر منم ۱۵ آبان دنیا اومد 

2706