2737
2739
عنوان

مولتی ویتامین خوب مثل بی بی جویس

8721 بازدید | 34 پست

مولتی ویتامین بی بی جویس پیدا نمیشه یه مولتی ویتامین خوب معرفی کنین به جاش بگیرم

آهن سیدرال میدم پس باید مولتی بدون اهن باشه و دخترم ۶ ماهشه

والا من پسرمومیبرم پیش دکترش

دکترش معروفه خوبه 

گفتم ی مولتی خارجی معرفی کنید بخرم 

گفت ایرانی ویتاکید بده گفتم اخه خوبه ایرانیه ؟گفت همین کافیه برای پسرت نیاز ب خارجیش نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گلم من از امروز شروع کردم آهن میدم به نینیم. همون سیدرال. حالا نمیدونم هنوز باید مولتی رو ادامه بدم یا نه؟بعد یه سوال دیگه مولتی رو همراه آهن میدی یا فاصله دار؟اهن رو همراه شیر میدی یا فاصله دار؟

و آخرین سوال اینکه من خیلی تحقیق کردم آهنی رو بگیرم که دندون رو سیاه نکنه، همه بهم سیدرال معرفی کردم. واقعا دندون رو سیاه نمیکنه، خیالم راحت باشه؟

اگه بچت بزرگه آپوویتال خوبه ولی چون دخترم زیر یکساله نمیشه داد شنیدم

دخترم ۶ ماه و نیمشه

فعلاADZIRمیدم ترکیب مولتی و اهنه

ولی چون طعم اهن میده بدش میاد

براش سیدرال گرفتم منتظر یه مولتی خوبم که بعد از اونا بدم

مامی بهار و بهراد  

من از محصولات زینک پلاس خریدم !قبلش ویتا زینک می‌خریدم دیگه پیدا نشد!اینو تازه خریدم خیلی کامله کلسیم و آهن همه ویتامینارو داره!پسرم دو بار مریض سخت شد خیلی لاغر شد اینو میدم اشتهاش بازشده رنگ روش باز شده!ساندروس

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  
2740
جدی اخه معمولا ایرانیارو خوب نمیخورن بچه ها بدمزس انگار

نه این بد مزه نیست منم همش دنبال خارجی بودم 

ولی خب دکتر پسرم واقعا دکتر خوبیه واقعا تشخیصش همه چیزش عالیه من ب حرفاش ایمان دارم‌

آهنو گفت سیدرال خوبه از نوع خارجیش

سیدرال ایرانی هم هست لیپوزوفر هست عین همون سیدراله مزه ش همونه اصلا عین خارجیشه 

گفت همینا 

گلم من از امروز شروع کردم آهن میدم به نینیم. همون سیدرال. حالا نمیدونم هنوز باید مولتی رو ادامه بدم ...

سیدرال سیاه نمیکنه نیم ساعت قبل و نیم ساعت بعد اهن نباید شیر بدی

مامی بهار و بهراد  
گلم من از امروز شروع کردم آهن میدم به نینیم. همون سیدرال. حالا نمیدونم هنوز باید مولتی رو ادامه بدم ...

منم خیلی تحقیق کردم سیدرال سیاه نمیکنه

مولتی رو هم باید کنار آهن بدی فقط مولتی بدون آهن بگیر .

و آهنو باید با فاصله از شیر بدی

ویتوکید خوشمزه هم هست

قطره آهن هم لیپوزوفر میدم خوشمزه اس ودندون روسیاه نمیکنه.

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
2706