2733
2734

ماه پیش خیلی زنگ زدیم برا یه ماه رو زد😐این ماه کلا سیمکارتشو خاموش کرده بود خیلی زنگ زدم بعد یه هفته زنگ زد گفت تا آخر هفته میدم آخر هفته هم حتما برا یک ماه رو میزنه کلا برا پنج ماه رو نزده😕دلمون نمیاد بیرونش کنیم ،میگم از پول پیشش کم کنیم ولی آنقدر پروعه میترسم پول پیش رو کم کنیم بلند نشه بگه باید پولمو کامل بدین🙄

کرایه هم همش دو تومنه طرف بدنش پر تتو چطور می‌تونه تتو بزنه همه جاشو از پس دو تومن کرایه بر نمیاد 

خودمونم مستاجریم و بعد چندین سال با بدبختی یه خونه خریدیم 

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهش بگید از پول پیش کم خواهید کرد به خودش بیاد

برو درستو بخون ببینم وا

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2731

امان از مستاجر بد 🥺 شاید گرفتاره ولی جداازبی پولی خیلی هم بیخیاله ...دیگه اگه نداد از همون پول پیش بردارید دیگه 

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
برو درستو بخون ببینم وا

چرا اینجوری گفتی بهش🫢

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
خودش گفنه امضاشچ بخون

😂😂😂😂بزار منم چهار تا فحشش بدم بره سر درسش😂😂😂

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
😂😂😂😂بزار منم چهار تا فحشش بدم بره سر درسش😂😂😂

بگو بگو 😎

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
بهش بگید از پول پیش کم خواهید کرد به خودش بیاد

برو تو اتاق درم ببند📚

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
2706