2733
2734
عنوان

مولتی ویتامین خوب مثل بی بی جویس

| مشاهده متن کامل بحث + 8959 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سیدرال سیاه نمیکنه نیم ساعت قبل و نیم ساعت بعد اهن نباید شیر بدی

یه سوال دیگه. الان اینجا خوندم سیدرال هم ایرانی داره هم خارجی.مال من روش فارسی نوشته و نوشته تحت لیسانس. خریدم ۸۰تومن. کدومش بهتره؟اگر خبر داری که خارحیش بهتره تا برم خارحیش رو بخرم

2731
واقعا؟ دکتر نینی من گفت مولتی میدی دیگه ا د نده. الان ۳ماه هست دیگه بهش ا د نمیدم

من تا پایان ۶ ماه ADدادم بعدش مولتیو شروع کردم

البته یکی بود میگفت بچم اصلا اد نمیخورده از همون اول مولتی دادم

مامی بهار و بهراد  
من تا پایان ۶ ماه ADدادم بعدش مولتیو شروع کردم البته یکی بود میگفت بچم اصلا اد نمیخورده از همون اول ...

نینی من بخاطر رفلاکس شیر نمی‌خورد. دکترش گفت مولتی خارجی بگیر بهش بده تا اشتهاش باز بشه و دیگه ا د نده. ترس افتاد تو جونم. نکنه ا د بهش ندادم بدنش دچار کمبود بشه

2706