2733
2734

نههه کی گفته

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ربطی به بارداری نداره. لیزر برمیگرده. و هر چند ماه یه بار باید بری دوباره شارژ کنی. لیزر درمان دائم ...

شنیدم درد الکترولیز وحشتناکه و چون درمانش طولانیه فقط برا م چونه وموسفید صورت استفاده میش

شنیدم درد الکترولیز وحشتناکه و چون درمانش طولانیه فقط برا م چونه وموسفید صورت استفاده میش

درد زیادی نداره. اصلا. 

برای موی سفید نیست. موی تیره رو هم درمان میکنه. 

لیزر فقط مختص موی سیاه و ضخیم هست. اما الکترولیز چون پیاز مو رو تخریب میکنه دیگه فرقی نداره مو سیاه باشه یا سفید.

اما کسی موی زائد سفید داشته باشه لیزر اصلا درمان نمیکنه و فقط باید الکترولیز بره.

2740
آهان  درد داشت؟ آخه بدن که نمیشه الکترولیز کرد خیلی طولانی میشه یک جلسه میری؟

نمیدونم. به نظرم بدن اصلا نیاز به لیزر و الکترولیز نداره.

درمان موی زاید برای خانمهاست. و برای صورت. که زیبایی رو و پوست رو تحت تاثیر قرار میده.

بقیه بدن طبیعی که مو داشته باشه.

موی صورت هم طبیعیه. اینکه خیلی زبر باشه و ضخیم و تعداد خیلی زیاد که حالت ریش داشته باشه. بیمارگونه است باید الکترولیز و ..... بشه.

آهان  درد داشت؟ آخه بدن که نمیشه الکترولیز کرد خیلی طولانی میشه یک جلسه میری؟

تعداد جلساتش بستگی به اصل بودن الکترولیز داره. چون خیلی ها به جای الکترولیز از موچین برقی استفاده می کنن.

بعد هم به مهارت کسی که الکترولیز داره بستگی داره که بتونه خواب مو رو پیدا کنه. البته بعضی ها خواب مو رو میبنن و پیدا میکنن. برای تعداد بیشتر و جلسات بیشتر به خواب مو نمی زنن.

اصلا یه وضعیه. این مملکت.

2706