2733
2734
عنوان

به نظرتون کی مقصره؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 67 پست
بحث کادو نیس، دوتاخانواده قراره دورهم باشیم چون کلا هم من هم شوهرم خانواده کم جمعیتیم

عزیزم باز دلیلی نمیبینم ک جاریت این مهمونی بیاد هم تقریبا با خانواده شما غریبه اس هم معذبه

بهش حق بده

Lea  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم باز دلیلی نمیبینم ک جاریت این مهمونی بیاد هم تقریبا با خانواده شما غریبه اس هم معذبه بهش حق ب ...

اگه معذبه پس چرا قبل از عروسیم همه جشناومناسبتا ومهمونیا میومد خونه بابام

2731
والا چرا اینقدر جاری رو فحش میدید بابا حامله ست میگه ۴۰ تا هم پله داره خونشون ، حالا خیلیییییی واجبه ...

درست بخون عزیزم جاری جان زایمان کرده تموم شده الان بحث سر دعوت هست

ممنونم خداجون
میخوادبیاد یا نیاد به خودش مربوطه ولی نه اینکه زنگ بزنه به خواهرشوهرم و بگه ناراحت شدم و بددعوتم کرد

خیلی پیگیر شدی با این کارش خواست بهت بفهمونه که نمیخواد زیاد باهاش در ارتباط باشی 

ببخشید ولی واقعا کار سختیه بهش زنگ نزنی و پیگیر نباشی؟

خدایا شکرت 🌷
عزیزم باز دلیلی نمیبینم ک جاریت این مهمونی بیاد هم تقریبا با خانواده شما غریبه اس هم معذبه بهش حق ب ...

بعدم خونه غریبه که نیست خونه برادرشوهرشه، حالا میخواست نیادم به خودش ربط داشت ولی نه اینکه زنگ بزنه گله کنه اونم به خواهرشوهرم

خیلی پیگیر شدی با این کارش خواست بهت بفهمونه که نمیخواد زیاد باهاش در ارتباط باشی  ببخشید ولی ...

اخه ما رابطمون باهم خیلیییی کمه شاید دوسه ماه یکبارهموببینیم یا مناسبتی چیزی، بعدم منمه حتی اصرارم نکردم بهش فقط گفت اگه سختت نیس بیا

شب یلدامیارن گفتیم دوتاخانواده کنارهم باشیم چون سالیم که برامن اوردن اونم بود

عزیزم ولی نمیدونم چرا این حس به من دست داد که تو میخواستی جهازت و وسایل شب یلدا نشونش بدی

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
اخه ما رابطمون باهم خیلیییی کمه شاید دوسه ماه یکبارهموببینیم یا مناسبتی چیزی، بعدم منمه حتی اصرارم ن ...

بنظرم دیگه اصلااااا محلش نذار حتی جایی دیدیش یه سلام خشک و خالی 

اصلا جاری رو جدی نگیرررررر بی محلی کن 

تو مناسبت هاش هم نرووو 

خدایا شکرت 🌷
عزیزم ولی نمیدونم چرا این حس به من دست داد که تو میخواستی جهازت و وسایل شب یلدا نشونش بدی

نه اصلااینجوری نبود، جهیزیموکه بالاخره تا10سال دیگه بیادخونم میدید ومنم اصلااونموقع ناراحت نشدم، شب یلداییمم که تواتاقه همین الانشم امکان داره نبینه تازه من گفتم اگه نگم بهش امکان داره ناراحت بشه که همه بودیم وانونگفتیم

نه اصلااینجوری نبود، جهیزیموکه بالاخره تا10سال دیگه بیادخونم میدید ومنم اصلااونموقع ناراحت نشدم، شب ...

خب همون یه بار زنگ میزدین کافی بود چندبار نیازی نبود. حالا ناراحت نشو خانواده من کسی دعوتشون کنه جهاز دیدن نمیرن که این رسم برداشته باشه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم