2737
2734
عنوان

به نظرتون کی مقصره؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 67 پست
خب همون یه بار زنگ میزدین کافی بود چندبار نیازی نبود. حالا ناراحت نشو خانواده من کسی دعوتشون کنه جها ...

رسمشون اینجوره خانم به خانم زنگ میزنه آقاهم به آقا

من اصلابابت جهازکه نیومدناراحت نشدم ولی امشبمو کوفتم کرد بس هی میگم یعنی حرف بدی زدم نزدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رسمشون اینجوره خانم به خانم زنگ میزنه آقاهم به آقا من اصلابابت جهازکه نیومدناراحت نشدم ولی امشبمو ک ...

برای چی خودت ناراحت میکنی شما از سر لطف زنگ زدی ایشون نیومد دیگه ناراحتی نداره

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2742
اگه معذبه پس چرا قبل از عروسیم همه جشناومناسبتا ومهمونیا میومد خونه بابام

من فکر کنم جاریت کمی خورده شیشه داره و دنبال قطع ارتباطه.. و تو هم حرف بدی نزذی. و اونم ازون زنهای پیغام پسغامیه. 

خدای بزرگ همیشه دوستت دارم. به لطف قرآن  و ذکر های جلاله و اسماالحسنی حالم بهتر می‌شود.
نه اصلااینجوری نبود، جهیزیموکه بالاخره تا10سال دیگه بیادخونم میدید ومنم اصلااونموقع ناراحت نشدم، شب ...

خیلی منطقی حرف میزنی. درست

خدای بزرگ همیشه دوستت دارم. به لطف قرآن  و ذکر های جلاله و اسماالحسنی حالم بهتر می‌شود.

عزیزم اون دنبال بهونه میگشته که نیاد. حالا حرف تو رو بهونه کرده احتمالا نمیخواد باهات رفت وآمد کنه. تو هم از این به بعد خودتو سنگین بگیر. انگار نه انگار اتفاقی افتاده

2740