2752
2739

نصیحتی چیزی دارید بهم بگید 

چیکارا کنم چیکارا نکنم چون قصد هردو جدی ولی همو هنوز ندیدیک از نزدیک مدت زیادی هم نیس باهمبم

تونمیدونی‌کجایی!بهش‌فک‌نکن‌چون‌قرار‌نیس‌بفهمیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی؟

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2731

بکش بیرون بدرد نمیخوره 

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
یعنی چی؟

رابطه از راه دور فقط با گوشی

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

خودتو برای خیانت دروغ جدایی هر لحظه آماده کن متاسفانه وحشتناکترین و عاشقانه ترین رابطم با کسی ک سرش قسم میخوردم لانگ دیستنس بود زمان مجردی. وای اعصابم خورد میشه یادم میاد....اندازه یه کتاب باید بهت توصیه کنم ولی نمیشه... عزیزم فقططط تلاش هاش و اعمالش رو نگاه کن. قربون صدقه کشکه. ببین تلاش میکنه برنامه بریزه بیاد ببینتت؟ تلاش میکنه باهات تماس برقرار کنه؟ اولویتش هستی؟ و اینکه کلا رابطه اعصاب خورد کنیه لانگ... خیلی باید صبور باشی اما طوری وابسته نشو ک خدایی نکرده تموم شد از زندگی ببری. احتمال خیانت توش بالاست کلا. مراقب روح و روانت باش زیاد وابسته نشو. 

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
وابستگیه عجیب و رو مخی میاره و اونطور ک باید نمیتونی از طرفت شناخت کافی بدست بیاری

درسته ولی همو میبینیم ب زودی 

تونمیدونی‌کجایی!بهش‌فک‌نکن‌چون‌قرار‌نیس‌بفهمیم 

من اگه تجربه بعد کات از لانگ دیستنسم رو همون اول داشتم، هرگزززززز واردش نمیشدم.

به قول معروف، رابطه غیر واقعی با زخم های واقعی...

بعدا فهمیدم معنی این جمله چی بود

ولی عزیزم ۱۰ درصد لانگ ها هم شاید نتیجه بده و موندگار بشه. بهترین توصیم اینه ک وابسته نشو و زندگی مستقل خودتو بکن و فقط به اعمالش نگاه کن. قربون صدقه تلاشی نمیخواد که

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
خودتو برای خیانت دروغ جدایی هر لحظه آماده کن متاسفانه وحشتناکترین و عاشقانه ترین رابطم با کسی ک سرش ...

خیلیا از این طریق ازدواج کردن 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)