2733
2734
عنوان

به نظرتون کی مقصره؟؟؟؟

651 بازدید | 67 پست

من عروس دومم تازه4ماهه عروسی کردم، ماعروسی نگرفتیم ولی روزی که جهیزیه را چیدیم فامیلای شوهرم اومدن جهازوببینند که جاریم به بهونه اینکه بارداره و ماپله زیادداریم(40تا)نیومد، منم ناراحت نشدم بااینکه همههههههه جا میرفت حتی روضه های فوق العاده شلوغ و شهربازی و.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلاصه گذشت وزایمان کرد و من فردای زایمانش زنگش زدم و3روزبعدشم رفتم دیدنش و هدیه بردم، امشب برای من خانوادن شب یلدایی میارن، منم 2شنبه زنگش زدم و بعدازاحوالپرسی گفت بچه دوم خیلی سخته وفلان منم بهش گفتم اگه سختت نیست و زحمتی برات نیس 5شنبه بیایید خونمون

2731
2740

خودتو درگیر این حرفها نکن عزیزم 

اینطوری فقط خودت زجر میکشی

قشنگیش اینه که هیچکس ننوشت                               برای دیسکو،،، برای کاباره،،، برای پارتی،،،برای بی بند و باری،،، برای بی دینی،،، برای موادمخدر،،، برای مستی،،، برای حمل اسلحه و.... و این نشون میده که ذهن کثیف بعضیا برداشتش از آزادی اشتباهه نه ما مردم✌🏻! 

امروز صبح خواهرشوهرم زنگم زد که جاریم بهش زنگ زده و گفته من نمیام و خیلی ناراحت شدم و بهم گفت اگه سختت نیست بیا و تازه شوهرشم زنگ نزده به شوهرم و فقط بهش پیام داده و به خواهرشوهرم گفته که به من بگه این حرفارا

2706