2733
2739
عنوان

معرفی دکتر خوب برای مشاوره واسه روشهای تعیین جنسیت بچه(قبل از بارداری)

| مشاهده متن کامل بحث + 903027 بازدید | 38582 پست
سلام با اجازه افسون سلطانمون ولعیا پاشا یکی از بچه ها آدرس دکتر تعیین جنسیت تو کرج خواسته بود سمانه ...

بااجازه تون منم ی دکترمامایی به لیستت اضافه میکنم که که رتعیین جنسیتشوباچشمم دیدم که ننتیجه گرفتن.. حوریه حسینی کارشناس مامایی آدرسش هم کمالشهرخیابان امام خمینی مجتمع نگین، گوگل کنین میاد، خودتون برین دستتون میاد، به هرکی آدرس دادم رفته بعدش دعام کرده...مطبش میری بیشتری شون واسه همین کارمیان، دیگه شناس شده.. انشالله باصلاح خدا وکاراین خانم دکتربه جنستون برسین🙏🤲👋👋💝💌💌💌💛💛💛💚💚💚💙💙💙🧡🧡🧡💜💜💜💜💖💖💖💖💖💖💖💖

سلام عزیزم خوبی باردار شدی؟

سلااااام خوبي دوستم گل دخترت خوبه؟

واي چي بگم خواهر روزي نيست اون كومارو نفرين نكم

كه اينهمه بلا سرم اورد 

از داروهاي هر ماهش ،از تشخيص اشتباهش و ....

همسر من واريكوسل حاد داشت و تحرك اسپرماش و تعدادش خيلي پایین بود ولی کومار هیچی نمیگفت حتی چند بار ازش پرسیدم گفت نه مشکلی نیست 

ازون طرف خودم از مصرف دارو هاش کیست دراوردم ولی نمیگفت

تا اینکه رفتم از شوهرمو به یه  ارولوژیست نشون دادم و گفت باید عمل کنه چند جا بردم همه گفتن باید عمل کنه

خودمم رفتم یک دکتر دیگه و کلی ازمایش دادم و سونو که فهمیدم کیست دارم 

جالبه اسم کومارو که میگفتم همه سر تکون میدادن و تاسف میخوردن

حتی دکتر خودم میگفت لقبش بین دکترا کومار خله هست!

یک دکتر خیلی باید بی سواد باشه که از مایش شوهرمو بگه خوبه  !

چند ماه به خاطر عمل شوهرم صبر کردم و فعلا هم مشغول درمان کیستم هستم

ایشالا بعد از عید میخوام اقدام کنم برام دعا کن 

خدا الهی نگذره ازین کومار بی سواد 

حتی یک نفرم ندیدم ازش نتیجه ای که میخواست گرفته باشه 

جنسیتها همه بر عکس 

اونایی هم که بچه دار نمیشدن همچنان نمیشن 

جالبه همه فقط از نی نی سایت میشناسنش و حتی تو کوچه خودت مطب نمیدونن اونجا یه دکتر هندی هست 

همه گول این تبلیغات اینجا رو میخورن

اینارو گفتم تا ایشالا کسی مثله من وقت و هزینه و امیدش رو نسپاره به این دکتر از خدا بی خبر

ادمهای مثل من کم نبوده دوستان خواهشا اکتفا نکنید به اینجا و خوب تحقیق کنید 

خدایا اول خودت اخر خودت❤️❤️عشقم خانوادم❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام،کارینا جان چرا الان بار دارنیستی؟؟ ما کلی امید وارشدیم گفتیم یه دکتر پیداشد

اصلا امید به کومار اشتباه بخون پیام اخرمو ببین چه کرد با من

خدایا اول خودت اخر خودت❤️❤️عشقم خانوادم❤️❤️
2742
عزیزم درصد خطاش خیلی کمه.ولی درصد موفقیتش هم30% هست.ولی بدترین شکنجه دنیاست مخصوصا ivf روزی 5 تا ام ...

سلام عزیزم من پیانو خواندم خیلی رو تاثیر گذاشت ول هنوز قانع نشدم من یه دختر دارم  بعد از هشت سال جلو گیری پارسال اقدام به بارداری کردم ولی 14هفته سقط شد نمی‌دونم جنسی‌اش چی بود ولی احتمال دختر داده بود غربالگری اول الآنم شوهر سفت و سخت پسر میخواد  میگه هرچی خرجش بشه میدم ولی از امپولا عوارض بعدش خیلی میترسم و اینکه میگیره نمی‌دونم بعد از هشت سال این پیامو بخونید یا نه ولی خیلی دوست دارم جوابمو بدید ممنون

2738
سلام عزیزم من پیانو خواندم خیلی رو تاثیر گذاشت ول هنوز قانع نشدم من یه دختر دارم  بعد از هشت سا ...

دوست عزیز من خیلی خیلی تلاش کردم انقدر که ۲سال تمام وقتمو و انرژی مو گذاشتم دکتر نمونده نرفته باشم ولی به خدا دکترا همه کیسه دوختن تا میفهمن یه جنس خاص مد نظر داری میخوان بچاپن لپ کلام 

من خودم اول از همه شوهرم ازمایش داد و بد نبود ولی برای تقویتش انواع و اقسام تقویتیا رو خریدم و خودم هم کیت خیلی استفاده کردم دستم اومده بود و وقتی میخواستم اقدام کنم کرونا بود نتونستم سونو برم و خودم بعد از مثبت شدن کیت یه بار و یه بار دیگه شم بعد از ۲۴ ساعت بعدش اقدام کردم و سونو ۱۲ هفته رو هم پیش دکتر طاری رفتم و با اطمینان گفت پسر رو دستش ندیدم انقدر وارد.من اگه میتونستم میرفتم حتما حتما ای وی اف که انقدر اذیت و استرس نکشم 

دکتر ادینه فوق العاده اس و هزینه اش هم از همه جا کمتر بود الانو نمیدونم تو مرکز امید هم ای وی اف میکنه ببخشید طولانی شد باز هم اگه کمکی ازم برمیاد بگو 

چون خودم خیلی اذیت شدم میفهمم چی میکشین 

سلام.کسی هست تواین تاپیک به سوالم جواب بده ..دکتر خیلی خوب میخوام برای تعیین جنسیت..بچه دوممه و پسرم ...

منم دنبال ی دکتر خوب تو تهران واسه تعیین جنسیت میگردم 

شما دکتری پیدا کردی ک خوب باشه؟ 

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤عاشق شادمهرم، ب امید روزی ک برم کنسرتش 🥰
سلام عزیزم من پیانو خواندم خیلی رو تاثیر گذاشت ول هنوز قانع نشدم من یه دختر دارم  بعد از هشت سا ...

عزیزم من بارداری سوممه از آی وی اف میترسم با کلی هزینه و سختی ممکنه باره اول نگیره به غیر از آی وی اف راه مطمئن و دکتر خوبی میشناسید شما؟؟من دوتا دختر دارم ممنون میشم که راهنماییم کنید

2706