2733
2739
عنوان

معرفی دکتر خوب برای مشاوره واسه روشهای تعیین جنسیت بچه(قبل از بارداری)

| مشاهده متن کامل بحث + 903238 بازدید | 38582 پست
هدابی شاید به خاطر سقط هنوز بدنت قوی نشده عزیزم به خودت برس پسر میخواهی تا میتونی معجون و ... بخور معجزه میکنه
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تمام کارهای پسر دار شدن رو انجام دادم انقدر گرمیجات و معجون و حلوا و خرما و عسل و ...........خوردم که روز به روز وزنم داره بالا میره اما نتیجه ای نداشته
حالا دوباره ورزش رو شروع کردم تا ماه آذر دوباره برم اقدام ببینم چی میشه
2731
سلام
با اجازه افسون سلطانمون ولعیا پاشا یکی از بچه ها آدرس دکتر تعیین جنسیت تو کرج خواسته بود
سمانه جون
همشهری
دکتر تعیین جنسیت تو کرج خواسته بودی
این سه دکترو تونستم پیداکنم اولی متخصص زنان و... ودوتای دیگه اش کارشناس مامایین
مطب دکتر مریم آقایی متخصص زنان ، زایمان ، نازایی
34403818
34403830
کرج ، خیابان طالقانی شمالی ، روبروی فروشگاه فرهنگیان ، نبش خیابان غزل ( کلینیک فارابی )مطب دکنر مریم آقایی روزهای زوج16:30تا20
کرج ، مترو کرج ، انتهای بلوار شهید آخوندی ، ساختمان تندیس 3 ، طبقه 2 واحد 4 ، مطب دکنر مریم آقایی شعبه روزهای سه شنبه16:30تا20

دکتر لیدا ستاری نژاد ساعی کارشناس مامایی
34485967
09361628066
آدرس : کرج ، چهارراه طالقانی ، بعد از داروخانه چلنگر ، نرسیده به بلوار ماهان ، پلاک 378 ، طبقه همکف ، مطب دکتر ستاری نژاد ساعی همه روزهای هفته17الی20

مطب مامایی سمیه علیزاده
32255845 - 32263730
093538239089
آدرس : کرج ، بلوارطالقانی شمالی ، بالاتر از پوشاک خانواده ، جنب داروخانه دکتر خرامان ، طبقه دوم نمایشگاه کتاب بهمن ، مطب مامایی سمیه علیزاده ساعات کار10الی12 و 16الی20
هوس کرده ام که تو باشی٬من باشم وهیچکس نباشد٬آنگاه داغترین آغوشها از تنت وشیرینترین بوسه ها را از دستانت بیرون بکشم،به تلافی تمام روزهایی که میخواهمت ونیستی پدر.....
2740
من هستم فریبا جونم سلام
هوس کرده ام که تو باشی٬من باشم وهیچکس نباشد٬آنگاه داغترین آغوشها از تنت وشیرینترین بوسه ها را از دستانت بیرون بکشم،به تلافی تمام روزهایی که میخواهمت ونیستی پدر.....
چه خبر ؟تکلیفت روشن نشد
وای عزیزم چه عالی میشه باردارباشی وچندروز دیگه با آز مثبت بیای به ما خبر بدی پسرم باشه به به
هنو ک پری نیومده ولی خیلی دردام شبیه زمانیه ک میخام پری بشممممممممممم
★لا حَوْلِ وَلا قُوَّةَ اِلْا بِاللهِ الْعَلِیِّ الْعَظیم وَ صَلَّ الله ُ عَلی مُحَمَّد وَ آلِهِ الطّاهِرینَ★
خدا کنه لی لی جوننننننننننننننننننننن فکر کن آز مثبتتتتتتتتتتتتتتتتتت
★لا حَوْلِ وَلا قُوَّةَ اِلْا بِاللهِ الْعَلِیِّ الْعَظیم وَ صَلَّ الله ُ عَلی مُحَمَّد وَ آلِهِ الطّاهِرینَ★
2706