2733
2734
عنوان

معرفی دکتر خوب برای مشاوره واسه روشهای تعیین جنسیت بچه(قبل از بارداری)

| مشاهده متن کامل بحث + 903303 بازدید | 38582 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دکتر به بی سوادی کومار ندیدم .معتاد .به همه یه مدل قرص میده .مگه میشه؟من یه سال رفتم انقذر دارو خورد ...

دقيقا منم مثل شما حيف از اونهمه وقت و هزينه 

حيف ازون همه دارويي كه خوردم 

يه دارو داد به شوهرم فقط اون دارو خونه كه ميگفت داشت

از تاريخ دارو ٤ ماه گذشته بود ميگفت مشكلي نيست اگه دارو تا يك سالم تاريخش بگذره مهم نيست ميشه مصرف كرد

فكر كن!!!!!!!

خدایا اول خودت اخر خودت❤️❤️عشقم خانوادم❤️❤️
2740
بله من باردار شدم اما نميدونم هنوز جنسيتو هفته ششم

نی نی چی شد جنسیتش عزیزم

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....

دوستان الان ديگه همه چيز انلاين شدم من يكي از دوستان كه هم دانشگاهي من بود از اهواز با دكتر طاهره مختاريان در تهران درارتباطه و انلاين شروع كرده من اين دكتر رو ميشناسم فكر كنم بيست پنج سالي سابقه داره و عروس يك پروفسور ژنتيكه و كارش حرف نداره هركي پيش رفته جواب گرفته و از روش هاي خطرناك و مضرر هم استفاده نميكنه من دكتر طاهره مختاريان رو به عنوان بهترين دكتر در انتخاب جنسيت فرزند پسر يا دختر پيشنهاد ميكنم و تلفن و پيجشو براتون ميذارم انشالله به حق امام زمان همه شما به آرزوهاي قشنگتون برسين

https://instagram.com/tahereh_mokhtarian_phd?igshid=8pnwyyapb8js 

اين پيجشه👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻

اينم واتس اپ منشي

٠٩٠٣٦٧٠٨١٧٠

سيد خندان ابتداي سهروردي شمالي خيابان قرقاول (خ سلطاني)پلاك ٩ واحد ٤ تلفن ٨٨٧٤٦١٥٢-٠٢١ 

دوستان الان ديگه همه چيز انلاين شده من يكي از دوستان كه هم دانشگاهي من بود از اهواز با دكتر طاهره مختاريان در تهران درارتباطه و انلاين شروع كرده من اين دكتر رو ميشناسم فكر كنم بيست پنج سالي سابقه داره و عروس يك پروفسور ژنتيكه و كارش حرف نداره هركي پيش رفته جواب گرفته و از روش هاي خطرناك و مضرر هم استفاده نميكنه من دكتر طاهره مختاريان رو به عنوان بهترين دكتر در انتخاب جنسيت فرزند پسر يا دختر پيشنهاد ميكنم و تلفن و پيجشو براتون ميذارم انشالله به حق امام زمان همه شما به آرزوهاي قشنگتون برسين

https://instagram.com/tahereh_mokhtarian_phd?igshid=8pnwyyapb8js 

اين پيجشه👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻

اينم واتس اپ منشي

٠٩٠٣٦٧٠٨١٧٠

سيد خندان ابتداي سهروردي شمالي خيابان قرقاول (خ سلطاني)پلاك ٩ واحد ٤ تلفن ٨٨٧٤٦١٥٢-٠٢١ 

2706