2752
2734
عنوان

فکر کنم بارداربودم سقط شده +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 6563 بازدید | 221 پست
دقیقن درست میگی عزیزم ، خداروشکر که الان نینی داری ، نه قرص و اینا استفاده نمیکنم میگم برای سلامتی ب ...

قربونت گلم اره قرص عوارض داره ولی برای طولانی مدت اما خوب خاطر جعمیه بازم سعی کنید زودتر عروسی بگیرین دوران عقد فاجعس 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قربونت گلم اره قرص عوارض داره ولی برای طولانی مدت اما خوب خاطر جعمیه بازم سعی کنید زودتر عروسی بگیری ...

اره نامزدمم میگه ۱ ماه دیگه عروسی میگیرن البته به شوخی میگه چون اول باید خواهر بزرگترم که نامزده عروسی بگیره بعد ما ،نامزدمم خیلی دلش میخواد زود عروسی بگیریم تا ببینم خواست خدا چیه

اره نامزدمم میگه ۱ ماه دیگه عروسی میگیرن البته به شوخی میگه چون اول باید خواهر بزرگترم که نامزده عرو ...

انشالله هر چی دلتون میخاد پیش بیاد ولی خودتم سخت بگیر بگو فوری باید عروسی بگیریم مردا خیلی بیخیالن

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۴۰۵۲۴_۰۱۳۲۳۱_gallery_0o6g.jpg

نبابا جنین کجا بود، بافت رحمه. من از این بزرگترم داشتم.

🍉🍎لایک نکن خواهرم لااایک ننکککننن🍎🍉چقد حقوق میگیری چرا ازدواج نمیکنی چرا بچه دار نمیشی رتبه کنکورت چند شد.اینا به کسی ربطی نداره.من عاشق تاریکی بودم. عاشق هوای ابری و بارونی ِ وحشی.نمیدونم چیشد یهو عاشق آفتاب شدم. دلم‌لک میزنه برا هوای خنک بهار. برا آفتاب. برا سرسبزی.دوستان‌ از ماست که بر ماست. INTP هستم.‌.. یک تنهای تنها. بدون هیج دوست و رفیق.. یک گمشده در وهم وخیال.از همین الان بدون پسر مامان ، سپهر مامان، من تا بی نهایت تا آخر دنیا تا ابدیت دوستت دارم پسرم. تو آسمون ِ بی کران منی🩵

منم یه باراینجور شدم خیلی بزرگ تر از این بود خیلی ترسیدم اما نترس لخته خونه

ظاهراً اگر سقط باشه لخته سفید هم میبینی

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
اره حتما میرم ولی فردا جمعه هست فکر نکنم جایی برای سونو باشه ،بیمارستان باید برم ،پیش چه دکتری؟

به نظرم برو پیش دکتر عمومی اگه جدی باشه میفرستت پیش دکتر زنان اونم اگه نیاز باشه ارجاعت میده سونوگرافی

2706