2752
2734
عنوان

یه مجرد ۳۵ ساله هستم،کسی هست مثل من تو دنیا از هیچی شانس نیاورده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12220 بازدید | 291 پست
نمی دونم چرا بعضی از کاربرها به جای گوش دادن فقط گوش دادن شروع می کنن به قضاوت هایی که آدم مغزش سوت ...

ممنون عزیزم از درک بالات

اونقدر حالم بده که حتی نمیخوام با کسی بحث کنم سر این چیزا

بیخیال همچین حرفایی میشم

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔

استارتر فقط دیدگاهتو عوض کن تنها چیزی که میتونه کمکت کنه انجام شکر گزاریه اصولیه

فقط ۴۰ روز امتحانش کن بدون فک کردن به نتیجه بعد خودت متوجه میشی خیلی چیزا عوض شده

حواهش میکنم به خودت کمک کن

2731
استارتر فقط دیدگاهتو عوض کن تنها چیزی که میتونه کمکت کنه انجام شکر گزاریه اصولیه فقط ۴۰ روز امتحانش ...

به خودم زیاد کمک کردم

هر چی گفتن انجام دادم

همیشه سعی کردم بهترین باشم

از هر لحاظ

ولی دیگه خستم

دلم دیگه فقط مرگ میخواد

به خودم زیاد کمک کردم هر چی گفتن انجام دادم همیشه سعی کردم بهترین باشم از هر لحاظ ولی دیگه خستم ...

از چیزی که دست تو نیست بگذر

دور از جونت باشه عمر دست خداست بیخیال به وقتش اتفاق میفته.

بچه پر رو باش سهمتو بگیر من شعار نمیدم ولی مطمئنم شکرگزاری اگه هر روز و اصولی باشه حتما حالتو خوب میکنه

امیدوارم روزای خوبت خیلی زود از راه برسن

از چیزی که دست تو نیست بگذر دور از جونت باشه عمر دست خداست بیخیال به وقتش اتفاق میفته. بچه پر رو ب ...

فقط خدا میدونه چه زندگی سختیو دهرم میگذرونم

دیگه توان ادامه دادن ندارم

عزیزم خدا انسانها رو اولا جفت آفریده  چرا فکر می‌کنید به همدم نیاز نداره؟؟؟ مگه احساس نداره؟؟& ...

اگه برات شرایطتش پیش نیاد به هر دلیلی قرار نیست بشینی از قصه بمیری ، قرار نیست همه ازدواج کنن یا بچه داشته باشن فقط به این دلیل به بقیه این کارو‌ کردن ، باید یاد بکیریم اول از همه خودمونو دوست داشته باشیم 

یه جا خوندم بیش از یک میلیون سیصد هزار دختر بالای 30 مجرد هستند   پس تنها نیستی بدون شرایط کار ...

چند سالتونه؟

یعنی جدا شدین؟

2706