2733
2739
عنوان

پدیده ای به اسم زنداداش 😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4343 بازدید | 198 پست

منم زنداداشی ام که دوس ندارم بیان خونم..

چون خیلی بهم بدی کردن.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌. میان فقط برای دخالت همین

ولی من عیبم اینکه میخوام جلوشون بیمحلی کنم بعدش خودم ناراحت میشمو عذاب وجدان میگیرم 

انشالله ب راه راست هدایت میشه عزیزم �😐ولیی چزی زیاد ب دعا اعتقاد نداشته باش حتمن با سیاست اینطور کر ...

نه همیشه خدایه کیسه آویزون کرده به گردنش خوب کارش وبلد میلیونی میده  متاسفانه پدرومادرمن هم ساده هم دلسوزن چوبش دارن میخورن خداهدایتش کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با داداش کوچیکم خیلی اوکیم وخیلی دوسش دارم ما از گذشته حرف میزنیم ومرور خاطرات میکنیم ومیخندیم.یابه هم محبت کنیم زنداداشم بدش میاد

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
چ میدونم وقتی خودش انقد نفهمه من چی بگم

به شوخی بگو یه چیزی، نزار زیاد پررو بشه.

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2742
منم زنداداشی ام که دوس ندارم بیان خونم.. چون خیلی بهم بدی کردن.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌. می ...

هرچقدم بد باشن درست نیس به مهمون کم محلی کنیم من همیشه وقتی بیان خونم هرچی هم بگن به احترام اینکه مهمونن باهاشون خوبم 

زنداداش ندارم .ولی خودم زنداداشم.یه ادم دموی مزاجم چیکار کنم دست خودم نیست‌مثل هوای بهاری یه لحطه بارونی ام یه لحظه افتابی..نمیدونم زنداداش خوبی هستم یا نه...ولی گاهی خواهرشوهرام بدجور دلمو شکستن..نمیدونم تلافی کردم یا نه..نمیدونم منم دلشونو شکستم یا نه...نمیدونم بدم یا نه...ولی کاش همدیگرو درک کنیم....همه ی ادما وجدان دارن وقتی کار بد میکنن وجدانشون صداشون میکنه...بیاید وجدان همدیگرو بیدار کنیم❤

آره والا...تازه هر وقت ما رو می‌بینه میگه چرا نمیاین خونه ی ما😨😨😨😨نمیدونم با این حرفش مسخرمون می ...

بگو ممنون عزیزم خیلی مهمون نوازی میکنی اینجوری ما اذیت میشیم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2738
من زیاد باهاش حرف نمیزنم این رفتارشم ک دیدم خیلی ازش متنفر شدم..بخاطر بابام چیزی نمیگیم. بابام دوس ن ...

احساس میکنم خیلی مظلومی هرچند خودمم خیلی بی زبونم ولی من دیگه اجازه توهین نمیدم بهشون ولی زبون ندارم جواب بدم هر حرفی رو مثلا طعنه و تیکه رو 

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
بگو ممنون عزیزم خیلی مهمون نوازی میکنی اینجوری ما اذیت میشیم

آره واقعا😆😆😆

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
دقیقارفک میکنن همه مث خودشونن غافل از اینکه اونا حشودننن

اره واقعا باور کن خودشون یه چیزی بخرن من اونقد خوشحال میشم بعدشم ازخودم ناراحت میشم که براچی خوشحالم وقتی اونا برامن خوشحال نمیشن😑با این کاراشون چن ساله خون منو توشیشه کردن ا

تا حالا چندین نفر بهمون گفتن چرا‌ عروستون هیچوقت کمکتون نمیکنه هیچکاری براتون انجام‌ نمیده..حتی ماما ...

ولش کن من که همیشه میگم خدا به مامانم همیشه سلامتی بده که اصلا نیاز به این نداشته باشه که من یا هرکس دیگه ای جلوش چایی بزاریم

2706