2733
2734
عنوان

پدیده ای به اسم زنداداش 😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4358 بازدید | 198 پست

یه بارم‌ ما خونه نبودیم اومده‌ بود پایین نشسته بودفقط بابام خونه بود..بابام گفته بود کاش یه استکان‌ چایی باشه بخوریم اینم خودشو زده بود اونراه تاخودش بلند شد چایی درست‌کرد یه استکانم گذاشت جلو زنداداشم

منم زن داداش چهارتا خواهرشوهرم 

من با فرمول خودم پیش میرم هرطور رفتارکنن منم باهاشون همونم

ولی بنظرم از من خوششون نمیاد😆

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

احساس میکنم خیلی مظلومی هرچند خودمم خیلی بی زبونم ولی من دیگه اجازه توهین نمیدم بهشون ولی زبون ندارم ...

ن دوس ندارم حرمت بینمون خراب بشه بحثو بی احترامی پیش بیاد

2731

من احترام خونواده شوهرمو خیلی دارم ولی خواهرشوهرم سنش بالاس هنوز ازدواج نکرده یعنی این بشر مثل عقرب میمونه انقدر زبونش نیش داره حرفایی میزنه که به سنگ بزنی آب میشه یه چند بار با خودمون بردیمش بیرون انقدر خودخواهی کرد تیکه پروند که خود شوهرم گفت احترامتو نگه نمیداره دیگه از اون به بعد پیچوندیمش موقع گردش و تفریح ،بعد همین خواهرشوهر هرکیو میبینه تعریف خودشو میکنه خودشو خوب نشون میده تازه گلایه میکنه که زنداداشم و داداشم من تو خونه حوصلم سر میره دوتایی میرن شام بیرون به من نمیگن امیدوارم همه این خواهرشوهرایی که تو این تاپیک از عروسشون بد گفتن و واگذارش کردن به خدا واقعا اینطور که میگن خواهرشوهرای بی آزاری باشن

من خودم که به شخصه یه خواهر شوهر کاملا احمق بودم الان کمی عاقل شدم. اون موقع ها زن برادرم می نشست پیش من یه سره از برادرم بد میگفت که خدا به مردم شانس داده چه شوهرایی کردن و فلان.برادرت اونجوری کرده اینجوری کرده و خلاصه زیاد حرف میزد. منم احمق ساده فقط گوش می کردم یعنی بلد نبودم یه جواب بدم به این بگم خب تو هم میرفتی از اون شوهرا میکردی روز اول همه چیزو دیدی و قبول کردی بعدش برادر من به این ارومی ،کل کارای خونه زن برادرمو هم انجام میده در صورتی که واسه مامانم یه قاشق هم جابجا نکرده.خلاصه سالها گذشت تا فهمیدم حماقت کردم. الان دیگه اصلا اجازه نمیدم وارد این بحث ها شه. بدبختی هر بار من می نشستم کنارش ،این یه سره از برادرم بد میگفت.الانم بزاریش میگه ها فقط من دیگه بهش رو نمیدم.حالا بچه شون رو یه سره مامان بدبخت من داره بزرگ میکنه یعنی میان بچه رو میزارن پیش مامانم و میرن گاهی شب هم دنبالش نمیان😐😐😐😐 کار هر روزشونه.از اون ورم برادرم از سرکار که برمیگرده کلی کار خونه میکنه واسه زنش. دیگه نمیدونم این زنش چی میخواد.

زنداداش من دوست صمیمیم بود خودم انتخابش کردم. اون موقع ک دوست بودیم مثه دوتا خواهر بودیم اما بعد ازد ...

وای 

این نشون میده بعضی آدما چقدر میتونن عوض بشنو عوضی 

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.
 من یک عدد خواهر شوهر هستم و زنداداشم عالیه خیلی خانوم و‌ فهمیدست اصلا هم خودشو نمیگیره و همه ج ...

خداروشکر واقعا 

ایشالله خدا از این خوباش نصیب دو تا برادر منم بکنه

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.
من ۸ تاشو دارم😂 دقیقا عین حسو تورو دارم بهشون

مادرم و خاله هام بلد نیستن خواهر شوهر بازی در بیارن ولی من تلافی کردم😅😅

طوزیه که میریم خونه مادر بزرگم عروسا از ما پذیرایی میکنن😅😅😅

ماها هم که پرررر جمعیتتت

عروس ما هم همین طور 

من که برام مهم نیس ولی غصه مامان بدبختم میخورم

خدا ازش نگذره

شش ساله عروسی کرده یه بار. ما دعوت کرده بعد. همش به داداشم میگه اینا خونه ما نمیان 

بعد. یه بار. بابام اینا زنگ زدن ما میایم اینقدر. قیافه گرفته بود. و. گفته بود. خسته ام

اصلا میمونی چه کار کنی باهاش

مادرم و خاله هام بلد نیستن خواهر شوهر بازی در بیارن ولی من تلافی کردم😅😅 طوزیه که میریم خونه مادر ...

خخخخخ خوش به حالت😆😆😆😆

مامان و مادربزگ منم بلد نیستن واقعا

ولی به ما دختر خاله ها  چیزی بگن ، حقشونو میزاریم کف دستشون

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

یاد حرکت خواهر زنداداشم افتادم😂😂😂

خواهر زنداداشم یه دختر ۸ ساله داره ،یروز میره خونه مادر شوهرش میگه همه جمع شین‌من یه شعر میخونم شما دست بزنین

بعد با صدای بلند میخونه
وای دلم وای کمرم از دست مادر شوهرم
مادر شوهره کوپولی هر شب میکنی چوقولی
اون روز که منو دیدی گوه خوردی پسندیدی

صل علی محمد دشمن جونم اومد ، عقرب زیر قالی خواستی پسر نیاری🤣🤣🤣🤣

آی گفففتی من از زنش ناراحت نمیشم از داداشم ناراحتم.داداش من ب زنش رو داده ک اون هرررکاری میخاد نیکنه ...

عزیزم من چندین سال  از عمرم کم شددد به خاطر بی تفاوتی  داداشم و دریدگی زنش😭تو رو خدا اصن بهشون فکر نکن خدا جای حق نشسته 

2706