2752
2734
عنوان

پدیده ای به اسم زنداداش 😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4345 بازدید | 198 پست
عزیزم دردتو میفهمم داداش منم اینجوریه انگار وجود ندارم زنشم چی بگم بد نیست ها ولی بعضی موقع یه کارای ...

الان دوساله داداشم الکی الکی بلاکم کرده.وقتی  روبرو میشیم  خیلی باهام خوبه. میگم شاید اثن زنش بلاک کرده خودش خبرنداره.اینکه  داداشت نبینتت بدترین درد دنیاس😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرشوهرا شما خودتونم عروسین خیلی هاتون از خانواده شوهرتون خوشتون نمیاد پس چطور انتظار دارین عروستون شما رو بپرسته . گاهی پیش میاد  ادم اون قدر از دست شوهرش ناراحا باشه که اصلا تحمل خانواده شوهررو نداشته باشه . یکم شمام درک کنید . دنبال خوش بختی برادرتون باشید . همین که خدش باشن کافیه . همین هم که عروس بهتون بد نکنه کافیه . مگه محتاج احترامین که جلز ولز میکتید؟ بعدم  لازم نیست که همش خونه برادر باشید ماهی یه بارم  بسه با این همه مشکلات 

2731
من خیلی غصم میشه مخصوصا اینکه رفتارش با مامان بابامم خیلی بی تفاوت و بی اهمیته نه کمکی نه دلسوزی هیچ ...

اصلا مسئول نیست . ایا پدر و مادر شما همون جور که دلسوز شمان و دوستتون دارن برا عردستون هم دلسوزن؟ ایا همون قدر که شما میرین خونشون  و احترامتونو میذارن واسه عروستونم همین طورن؟ بعدم معلومه که  علاقه و دلسوزی که ادم برای پدر و مادرش داره برای  کس دیگه ای نداره . چه توقع بی جایی دارین!

حتی دعوت بودیم خونش چن روز پیش خودم غذا رو آماده کردم سفره رو گذاشتم همه کارا رو کردم

وااااااا . چطور انتظار داری اون برای شما و مادرت دلسوز باشه بعد شما بری خونش زورت بیاد کمکش کنی؟ نه دیگه نمیشه !!. به نظرم شما یه نمه خودت مشکل داری انتظاراتت زیاده و یه یکمم حسودی

خانمای نی نی سایت  بابا داداشاتون  دیگه زن گرفتن زندگی مستقل خودشونو  دارن انقدر زوم نکنین رو زندگیشون به کار خودتون برسید با این اوضاع اقتصادی وقت کنن به زن و زندگی خدشون برسن هنر کردن والا ، برا مهمونی ام واقعا چرا همه دوست دارین عروس بپزه بشوره بسابه جلوتون دولا و راست بشه خب نرین خونه داداشتون چه خبره مگه اگه تازه عروس دومادن که سالی یبار کافیه چون نباید از عروس و دوماد که اول زندگیشونه توقع داشت مهمونی بدن اگرم زنداداشتون بچه داره که دیگه بدتر خواهشن توقع مهمونی نداشته باشین

خیلی از خانواده های شوهر یه هزاری کمک  پسرشون نکردن ولی همش اظهار نظر میکنن و دخالت میکنن تو زندگیشون 

خانمای نی نی سایت  بابا داداشاتون  دیگه زن گرفتن زندگی مستقل خودشونو  دارن انقدر زوم ...

دخالت کردن حق مسلم ماستتت

اره درسته این حرفایی که زدین

ولی اونا هم نباید بیان پس خونه ی ما 😐

اونا بیان بخورن برن بعد ما نریم ؟مگه میشه🤭🤭

خداروشکر واقعا  ایشالله خدا از این خوباش نصیب دو تا برادر منم بکنه

ایشالله عزیزم اول از قدیم گفتن مادر رو ببین دختر رو بگیر اگه اخلاق خانواده خوب باشه با ایمان باشن اخلاق خودشم خوبه 

دخالت کردن حق مسلم ماستتت اره درسته این حرفایی که زدین ولی اونا هم نباید بیان پس خونه ی ما 😐 اون ...

نه نترس نمیان . وای وای وای .  البته خونه مادرشون هر وقت بخوان میتونن بیان از نظر شپا مانعی که نداره؟😊

ایشالله عزیزم اول از قدیم گفتن مادر رو ببین دختر رو بگیر اگه اخلاق خانواده خوب باشه با ایمان باشن اخ ...

مرسی مهربون

آره واقعا حرفتون درسته 👌

ایشالله همه ی اعضای خونواده اتون همیشه خوشبخت باشید 😍

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.