2752
2734
عنوان

پدیده ای به اسم زنداداش 😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4345 بازدید | 198 پست
اگر شما بدون هیچ دلیل و اختلافی هنوز به خانه برادرتون بعد 5 سال دعوت نشدین..مطمئن باشید اینجا مقصر ا ...

ی بار عقد کرده بودم رفتیم من سالی چند بار دعوت میکنم ولی اونا نه زن یکیشون ک یکی دوبار رفتم در خونشون در رو باز نکرد روی من بدون هیچ دلیلی 

چند ماه پیش زایمان کرد نتوتستیم بریم ملاقاتش بیمارستان یعنی میخواستیم بریم ک داشت مرخص مرخص میشد داداشم گفت نیاید اومد خونه کمپوت گرفتیم گفتیم ی ده مین بریم سر بزنیم من اول رفتم بالا دیدم لباسش نا مناسبه گفتم عیب نداره بخواب رو تختت شوهرم فقط میخواد بیاد تبریک بگه میره اصلا سعی نکرد خودش رو جمع و جور کنه سینه هاش بیرون گفتم عیب نداره سختته ما میریم خلاصه بعد۴  ۵ سال ک رفتیم دست از پا دراز تر برگشتیم اصلا ی تشکر نکرد شوهرم هم از دم در برگردوندم جالبش اینجاست ک بعدا گلایه میکرد چرا ملاقات نیومدید

البته ک برادرام  مقصرن مدیریت روابط بلد نیستن برادرهای من آدمای بی حاشیه ای هستند ب حرف خانوماشونن یعنی تا اونا نخوان آب هم نمیخورن 

خداروشکر عزیزم که حالت بهتر شده خدا مادرتم رحمت کنه نزار داغون شی باور کن اونام میخوان همینو ببینن د ...

اره تا قبله فوته مامانم هرروز زنگ میزد بیا چرا نمیای اصلا نمدونست دختر یعنی چی بعد فوته مامانم خودشو دو تا دختراش شدن جیک و پیکه هم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیفهمم چرا این زن داداشها چرافکرمیکنند شوهرشون فقط مال خودشونه؟!لحظه ای شوهر روغافل نمیکنن،نه پدرشوهر نه مادر... ونه خواهر وبرادر انگار حقی از این مرد ندارند!!!! واقعا نیاز هست گاهی یه خواهر با برادرش درد ودل کنه واقعا نیاز هست کاش فهممون بره بالا

2731
نه چیزی نگفتیم.تازه ب جز منو مادرم،اون یکی زن داداشم ک با هم جاری هستن،هم بود.آنقدر خجالت کشیدیم ک خ ...

دستش درد نکنه با این مهمون نوازیش😉😉😉

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
شوهرتو ادبش کن نگه من سوهرم ازم میترسه چون حسابییی دعواش میکنم لگه

الان یه مدتیه به زور دعوا وقهر تونستم یکم کنترلش کنم که چیزی از زندگیمون نگه چون بچه آخره میشینن ازش حرف میکشن میگن چقد پول جمع کردی😠😠اینم میشینه میگه چن بار خودم شنیدم داشتن به هم میگفتن ببین چقد پول جمع کرده با حالت حرص انگار پول اونا بود باورمیکنی بعدش همه اون پولارو خرج دکتر کردیم😑

هرچند رفتارش با مامانمم خوب نیس..انقد خره ک پشت سر مامانم پیش من حرف میزنه

خب عزیزم بهش رو نده اصلا من یکی اگه زنداداشم راجع ب مامانم بخاد حرف بزنه میزنم تو دهنش دراین مورد شوخی ندارم ب نظرم خیلی بهش رو دادی

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
عزیزم خدا بهتون صبر بده پس 😐😐😐

دعاکن مادرحق برادرم ظلم کردیم میخواست جدابشه بخاطرپسرش گفتیم گذشت کنه ولی اشتباه کردیم هرچی پول داره  میده به دعانویس که داداشم سراغی ازخانواده اش نگیره 

دستش درد نکنه با این مهمون نوازیش😉😉😉

آره والا...تازه هر وقت ما رو می‌بینه میگه چرا نمیاین خونه ی ما😨😨😨😨نمیدونم با این حرفش مسخرمون میکنه یا چی.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
دعاکن مادرحق برادرم ظلم کردیم میخواست جدابشه بخاطرپسرش گفتیم گذشت کنه ولی اشتباه کردیم هرچی پول داره ...

انشالله ب راه راست هدایت میشه عزیزم �😐ولیی چزی زیاد ب دعا اعتقاد نداشته باش حتمن با سیاست اینطور کرده شما هم با سیاسبت رفتار کنین عین خانواده شوهر من  اونوقت میبینی داداشتون چطور طرف شمارو میگیره

پرواز کن آنگونه که میخواهی...
خب عزیزم بهش رو نده اصلا من یکی اگه زنداداشم راجع ب مامانم بخاد حرف بزنه میزنم تو دهنش دراین مورد شو ...

من زیاد باهاش حرف نمیزنم این رفتارشم ک دیدم خیلی ازش متنفر شدم..بخاطر بابام چیزی نمیگیم. بابام دوس نداره بحثی پیش بیاد اطرافیان چیزی بشنون ما تقریبا زیاد رفتوآمد داریم با فامیل نمیخاد کسی چیزی بسنوه