2733
2739
عنوان

پدیده ای به اسم زنداداش 😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4337 بازدید | 198 پست
یعنی  انقدرقشنگ دورغ میگه به خواهرخودش رحم نکرداین آدم چی بگم که قصه اش طولانی .....

چجور حوصله شو داره ک دروغ و سخن چینی کنه نمیگه انقدر دروغ میگم اخرش رو بشه چ میشه چطور جرات میکنه؟

پرواز کن آنگونه که میخواهی...
اصلا برات مهم نباشن دیگه تحویلشون نگیر هیچوقتمم از خوشیهات یا خدایی نکرده ناخوشیات به کسی چیزی نگو

سعی میکنم همین کارو کنم من هیچ وقت از زندگیم نمیگم ولی شوهرم خیلی دهن لقه باور کن وقتی از خوشیامون میگه اونقد میریزن بهم که کاملا مشخصه از قیافه هاشون ولی یه اتفاق بد بیوفته اونقد شاااادمیشن باهام که نگو😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش اینام فقط فاصله میگرفتن ازم باور کن هرچی باهاشون خوب بودم برعکس با حرفا ونیش وکنایه هاشون اذیتم ...

منم عینه تو نه میرم نه میان.از وقتی مادرم فوت کرد دیگه محلم ندادن گذاشتن تو خودم داغون بشم.خدا روشکر بعد یکسال به زتدگی برگشتم.

من به عنوان یه زنداداش بیزارم از اینکه خواهرشوهر سرزده بیاد خونم یعنی متنفرم

ما اطلاع میدیم ولی زنداداشام سر زده میان

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2728
من به عنوان یه زنداداش بیزارم از اینکه خواهرشوهر سرزده بیاد خونم یعنی متنفرم

سرزده  اومدن هیچ کس خوب نیست ، نه تنها خواهرشوهر

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
چجور حوصله شو داره ک دروغ و سخن چینی کنه نمیگه انقدر دروغ میگم اخرش رو بشه چ میشه چطور جرات میکنه؟

حاشا میکنه یاببینه اوضاع خرابه میگه فلانی مجبورم کرد واقع نمیدونم ازکجاپیداش شد

یا نباید دعوتتون میکرد یا نباید اون حرفو میزد هنوز خوبه با دعوت رفتید اگه مثل خودشون سرزده میرفتید چ ...

نه چیزی نگفتیم.تازه ب جز منو مادرم،اون یکی زن داداشم ک با هم جاری هستن،هم بود.آنقدر خجالت کشیدیم ک خدا میدونه.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
2738
منم عینه تو نه میرم نه میان.از وقتی مادرم فوت کرد دیگه محلم ندادن گذاشتن تو خودم داغون بشم.خدا روشکر ...

خداروشکر عزیزم که حالت بهتر شده خدا مادرتم رحمت کنه نزار داغون شی باور کن اونام میخوان همینو ببینن دیگه اونی که چشم دیدن خوشیای آدمو نداره از ناراحتیاش وآب شدنش خوشحال میشه

هرچند رفتارش با مامانمم خوب نیس..انقد خره ک پشت سر مامانم پیش من حرف میزنه

یه بار درست و حسابی جوابشو بده، بزار دست و پاشو جمع کنه

یعنی چی میاد پیش تو ، غیبت مامانتو میکنه😠

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2706