2733
2734
شما اول با خودت مشخص کن چند چندی ، اگه واقعا اون خانوم رو دوست داشته باشی هم سن بودنش که چیز خاصی نی ...

من میخوامش اما دوستم میگه بعد ۴۰ سالگی بحران میاد تو زندگیتون،میگه وقتی ببینی زنت نشاط نداره وهم سنته و شکسته شده میرسی ب آخر خط

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میخوامش اما دوستم میگه بعد ۴۰ سالگی بحران میاد تو زندگیتون،میگه وقتی ببینی زنت نشاط نداره وهم سنت ...

من زن میشناسم ۵۰ساله عین دختر ۲۰ساله میمونه خوشکل شاداب و سرحال تازه دوست پسرم داره

2728
اخلاقش خوبه.زیباس.معلمه.شک لعنتی ولم نمیکنه بخدا دوسش دارم

به نظر من که نه.این خانم رو نگیر.لطفا با کوچیک تر از خودت ازدواج کن.چون اینجور که من شما رو فهمیدم ممکنه که بعد از چندسال سر این مسئله به ایشون خیانت کنی.

2740
تو یه شرکتم.رانندم کارم زیاد سخت نیست

به نظرم اگه حقوقت و سوادت از دختره کمتره اصلا انتخاب خوبی نییت چون بعدا به مشکل میخورید ی کم هم طرز فکرتون قدیمیه این برای ی زن شاغل و تحصیل کرده غیر قابل تحمله

آره بدجور زندگیم بهم ریخته

خوب ببین مادرش نسبت به سنش چطوری ظاهرش....

چهرش

اگه شبیه مامانشه...

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻