2733
2734
بحث خیانت نیست،میگم اینجوری شما دیدی همسن باشن و خوشبخت شده باشن؟

اره دیدم اما ببین ادما باهم دیگه فرق میکنن اخلاقاشون.این چیزی که من تو شما دیدم دارم بهتون میگم که همسن خودت نگیری بهتره چون اونجوری ب قول خودت ممکنه که ازش زده بشی.

نه هم سنیم

ولی هم سن خوبه ها

همو خیلی میفهمین

اون کاااملا منطق داره و مثل خیلی دخترا توی رویا و فضا زندگی نمیکنه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بحث خیانت نیست،میگم اینجوری شما دیدی همسن باشن و خوشبخت شده باشن؟

منظورم اینه این چیزا به خالات درونی هر شخصی بستگی داره ربطی به سن نداره بعضیا خیلی به خودشون میرسن و اهمیت میدن همیشه کمتر از سنشون نشون میدن و برعکس

2731
دوستم میگه شاغل بودن و زایمان فیزیک زن رو نابود میکنه بلد ۴۰ سالگی

چه چیزا ... 

بنظرم اگه زندگی سالم باشه توش درگیری نباشه مشکلات کم باشه یباهم کنار بیان اونجوری نه از لحاظ فزیکی دچار مشکل میشه نه از لحاظ روحی باید سعی کنید باهن خوب باشید کنار بیایید قشنگ😒😇😇

2740
مامانش عمه خودمه ۵۰ سالشه تقریبا خوب مونده.این هم شبیه مادرشه هم باباش

نگران خراب شدنش پس نباش....

باید ببینی دوسش داری قلبا ! یا نه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
منظورم اینه این چیزا به خالات درونی هر شخصی بستگی داره ربطی به سن نداره بعضیا خیلی به خودشون میرسن و ...

من میترسم خودش چون الان ۳۰ سالشه غصه خورده باشه تا الان ک ازدواج نکرده و همینا باعث بشه صدمه روحی ببینه

مگه در من چه دیدین شما؟واضح بگین خواهشا،دوسش دارم آخه

احساس میکنم فقط به خاطر شغلش میخواید باهاش ازدواج کنید بهتره با ی نفر هم سطخ خودت ازدواج کنید بعدا پشیمون میشید. زن و شوهر باید با هم هم سطح و هم عقیده باشن و طرز فکرشون به هم نزدیک باشه این ویزا خوشبختی میاره نه اینکه از الان به فکر این هستید ۱۰سال دیگه چهره ش چقد تغییر میکنه