2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از وقتی شنیدم زن زودتر از مرد شکسته میشه خیلی میترسم

نمیفهمم حرفتو تمام ادمها که که همیشه جوون و خوشگل نمیمونن.چرا برعکسشو فک نمیکنی؟مردا که زودتر شکسته میشن!ب نطرت اونم باید راجبه شما تجدید نظر کنه؟

اگه کسی کسی رو دوسداشته باشه این چیزا مهم نیییییی

2728
از وقتی شنیدم زن زودتر از مرد شکسته میشه خیلی میترسم

سوالی که اون تاپیک پرسیدین رو اینجا جواب میدم ، واسه من همسن بودن یا بزرگتر بودن آقا خیلی مهم نیست اگه ببینم بقیه شرایط رو دارن واسم مهم نیست همسنم باشه ولی در کل اگر بزرگتر باشه بهتره

🍀
بچه ام میخوای؟تو ۳۰سالگی بچه دار شدن واس خانمها بی دردسر نیست ها

نگووو خواهررری .. من سی و یکم که.. هنوزم سرو کله ی نیمه ی گور به گور شده م پیدا نشده😦

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
نمیفهمم حرفتو تمام ادمها که که همیشه جوون و خوشگل نمیمونن.چرا برعکسشو فک نمیکنی؟مردا که زودتر شکسته ...

ی دوستی دارم متاهله میگه تصور کن ۴۵ سالت باشه خانومتم ۴۵ سالشه اونوقت از همه چی متنفر میشی،چون اون بخاطر زایمان و شغل فیزیکش بهم میریزه.قدرت جنسیش کم میشه

2740

شما اول با خودت مشخص کن چند چندی ، اگه واقعا اون خانوم رو دوست داشته باشی هم سن بودنش که چیز خاصی نیست که اینقد درموردش درگیری دارین ، شما اگه ایشون رو  در زندگی درک کنین و بهش محبت کنین هیچ وقت پیر نمیشه 

🍀
دوستم میگه شاغل بودن و زایمان فیزیک زن رو نابود میکنه بلد ۴۰ سالگی

دوستت احیانا چیزی از ملاک های مهم ازدواج میدونه؟ نجابت اصالت شخصیت تربیت خانواده صداقت اخلاقیات و..........