1600
1605
عنوان

یعنی سوخته وای ننننه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 50 پست
اها ببرین تعمیرگاه ان شاالله مشکل جزئی باشه. راستی برق قط نی؟

ان شاالله نه نیست

لطفا برای سلامتی برادرم صلوات بفرستید تا زودتر حالش خوب بشه.خدایا آرامش رو به خونمون برگردون الهی آمین
بچه ای کسی نیومد خونتون؟،ببین دکمه ای چیزی نداره پشت

نه هیچکس نیومد دیشب خوب بود خاموش کردم خوابیدیم

لطفا برای سلامتی برادرم صلوات بفرستید تا زودتر حالش خوب بشه.خدایا آرامش رو به خونمون برگردون الهی آمین

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

1522
به جای دیگه وصلش کن شاید برق اون قسمت قطع شده

نه محافظش برق داره فقط تلویزیون روشن نمیشه

نمیدونی ضمانتش تا کی هست؟

نمیدونم خبرمرگشون چرا تلوزیوناشونو اینطوری تولید میکنن.

بابام اینا پارسال خریدن سامسونگ .این چند روز گفتن خود بخود صفحه اش تاریک شده ولی صدا داشته .بردن نمایندگی یماه طول کشید تا وسیله اش بیاد  و درستش کردن و چون هنوز ضمانتش تموم نشده بود هزینه ای نگرفتن .هزینه اش شده بود ۵۰۰ هزار.

مادرشوهره ابجیمم یه هفته بعد از بابام اینا خرید .اونم پریروز شنیدم کم کم داره صفحه اش سیاه میشه🤐البته از اونا مارکش چیز دیگه ایه ....

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟عشق منخانه ام سوت و کور است نمی آیی؟زبانم قاصر است نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست ، اگر او را دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است 😭 اجازه بگیر و بیا💚شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست 
8
ببین بعضی وقتا سیم پشت تلویزیون لق میشه از جاش قشنگ فشارش بده  

وای عزیزم قربون دهنت روشن شد

1523
الهی شکر😃واسه خودمم اتفاق افتاده بود

قربونت برم عزیزم خیلی خوشحال شدم خییلی

1611