1600
1480
عنوان

یعنی سوخته وای ننننه😭😭

602 بازدید | 50 پست

بچه ها هرکاری میکنم تی وی روشن نمیشه تورو خدا بگید چیکار کنم یعنی سوخته آخه تو این گرونی چیکار کنیم 

لطفا برای سلامتی برادرم صلوات بفرستید تا زودتر حالش خوب بشه.خدایا آرامش رو به خونمون برگردون الهی آمین

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546
مانم دوسال پیش فیلم میدیدیم یهو خاموش شد دیگه روشن شد یکی دیگه خریدیم

حالم گرفته شد یعنی چی شد شب خوابیدیم الان دیدم روشن نمیشه

لطفا برای سلامتی برادرم صلوات بفرستید تا زودتر حالش خوب بشه.خدایا آرامش رو به خونمون برگردون الهی آمین

کی خریدین؟اه بخدا تی وی هام تققلبی شدن

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟عشق منخانه ام سوت و کور است نمیایی؟زبانم قاصر است نمیایی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست اگر او را دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا💚شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست 
1432
عزیزم سمیاشو خوب ببین ببین جایی قط نشده یه وقت بچت رفته سیمارو کشیده

نه قطع نشده بچه ندارم تنها رفیقم همین تی وی بود صبح تا شب روشن بود میگم شاید واسه اونه که خراب شده

1563
ببرین نمایندگی ببینید چی میگه از مانم سامسونگ بود

وای خدا نکنه سوخته باشه

واسه جهیزیه بود شش سالی میشه

اها ببرین تعمیرگاه ان شاالله مشکل جزئی باشه.

راستی برق قط نی؟

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟عشق منخانه ام سوت و کور است نمیایی؟زبانم قاصر است نمیایی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست اگر او را دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا💚شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست 

سیمش از پشت خود تلویزیون جدا نشده؟

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😇🍀به نام قدرت مطلق، نيروى برتر. نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. اى قدرت مطلق و اى نيروى برتر🍀😇                                                          راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. عیسی مسیح (ع) 🍀
1579