2737
2739
سلام عزیرم میشه در مورد ازدواج من بگی کی و چجوری اتفاق میفته؟ اون طرف کیه؟ویژگیاش

ی آدم آروم زیاد اهل جمع نیس

احتمالا همین نزدیکی

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی دوس داره بیاد سمتت  ولی میترسه شرمندس . ولی رونده کسی ک یبار خیانت کرد دومن بارم میک ...

چقدر به حست مطمئنی؟

همیشه درست از آب درمیاد؟

شوهرم فامیله یا غریبه؟

چجوری آشنا میشیم؟

مثلا چندوقت دگ؟

من دختر میخام😞 مرسی عزیزم بنظرت با دعا دختر دار میشم؟ ببخشید بابت زندگیم میگی کی خونه میخرم؟  ...

نه بچه دار شدن ب ژنتیک و تغذیه ربط داره نه دعا

اگه مشکلی پیش نیاد چند سال بعدم

مضکلم پیش بیاد معلوم نیس

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
خیلی دوس داره بیاد سمتت  ولی میترسه شرمندس . ولی رونده کسی ک یبار خیانت کرد دومن بارم میک ...

دوست پسر سابقم از حدود دی با یکیه و مثل اینکه جدی هستن و خیلی خوشحال چون دختره همش استوری بهم رسیدن و اینا میذاره

ایتا ازدواج میکنن؟

2740
بنظرت ام مانگه حامله م یا نه  اگر نه خست ایژیت کی متالم اویت

ای بقوربان مندالت بم همزوان😝😍

چند روژ عقب انداختی؟

فکر نکم حامله بی

چندوقت دگ؟ شوهرم فامیل یا غریبه؟

شاید ی سال

غریبه

واسه کار به یکی تو اداره سپردم ، به نظرت پیدا میکنه؟ بانک رفاه و تجارت و مرکز آمارم استخدامی شرکت ک ...

هیچکدوم

نه بچه دار شدن ب ژنتیک و تغذیه ربط داره نه دعا اگه مشکلی پیش نیاد چند سال بعدم مضکلم پیش بیاد معلو ...

💛💛💛ممنون گلم

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2706