2733
2739
چرا پسره  کم کم داره .شیمون میشه . تازشم دختره وقتی تو رفتی کلی غحش داد گفت الان دوباره اینا بر ...

دقیقااااا 

بنظرت با دختره ازدواج دارن؟

من زودتر ازدواج میکنم یا اون؟

بنظرت تولدمو تبریک میگه؟

شش ماهه که کاتیم

زمان ازدواجمو میشه بگی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درمورد نی نی میشه یچیزی بمبگی 

سالمه خیلیم تپل

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2731
حس پسره چیه؟ پشیمون نیست؟ ایا با اون دختر ازدواج میکنه؟ من زودتر ازدواج میکنم یا اون ؟ زمان ازدو ...

کمی پشیمونه اما نه زیاد

اره ازدواج می‌کنه اما جالب نیس زندگیشون

تو یکم بعد تر از اونا از میکنی

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2738
دقیقااااا  بنظرت با دختره ازدواج دارن؟ من زودتر ازدواج میکنم یا اون؟ بنظرت تولدمو تبریک میگه ...

خیلی دوس داره بیاد سمتت  ولی میترسه شرمندس . ولی رونده کسی ک یبار خیانت کرد دومن بارم میکنه . تا یجاهایی میرن ولی ازدواج نمیرسن ـ بنظرم زودیا یه خاسگار میادبرات . زیاد دیر نیست زیاد زودم نیس

دوستت داره اما اختلافاتتون کمی خستش کرده زیادی پاپیوش نشو پسزه

من دختر میخام😞 مرسی عزیزم

بنظرت با دعا دختر دار میشم؟

ببخشید بابت زندگیم میگی کی خونه میخرم؟ 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
میشه درمورد منم بگی خاهش میکنم بنظرت بااین کسی ک هست تو زندگیم ازدواج میکنم یان 

احتمالش هست اما نه صددرصد

2706