2737
2734
مریضی پسرم خوب میشه؟

اره کمی دیر

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
یه پسره پلیدی هست ب نظرت بهم علاقمند میشه؟؟من دوستش دارما ولی منطقیش اینه قبولش نکنم مگه اینکه تو ای ...

بهت خیانت میکنه و خیلیم اذیتچ میکنه و اخرش کلا خوب نیس بنظرم علافه هم بهت نداره بهش فکرنکن 

نم دارم ازحسم استفادع میکنما😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درمورد من یکم چیزبگو😐 

زیادی ساده نباش

کمبم عصبی 

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2728
سلام عزیزم  کسی که دوسش داشتم به بدترین شکل ممکن بهم خیانت کرد و رفت کلی پشت سرم به دروغ حرف ز ...

اگه نمی‌رفتی بد میشد خوب شد رفتی

حس میکنن ک شما بهتری حتی دختره

خوده پسره چی؟ پشیمون نیست؟

چرا پسره  کم کم داره .شیمون میشه . تازشم دختره وقتی تو رفتی کلی غحش داد گفت الان دوباره اینا برمیگردن بهم وخیلی مواظبتون بود . پسره با دیدن ب تو شرمنده شد و زیرچشمی داشتت 

یه پسره پلیدی هست ب نظرت بهم علاقمند میشه؟؟من دوستش دارما ولی منطقیش اینه قبولش نکنم مگه اینکه تو ای ...

نه نمیشه الکی خودتو الافش نکن

2738
بهت خیانت میکنه و خیلیم اذیتچ میکنه و اخرش کلا خوب نیس بنظرم علافه هم بهت نداره بهش فکرنکن  ...

بهم پیشنهاد نداده اصلا :(

خیلی کصافطه کاش نمیدیدمش اصلا

ب نظرم توهم زدم دوستش ندارم 

اگه نمی‌رفتی بد میشد خوب شد رفتی حس میکنن ک شما بهتری حتی دختره

حس پسره چیه؟

پشیمون نیست؟

ایا با اون دختر ازدواج میکنه؟

من زودتر ازدواج میکنم یا اون ؟

زمان ازدواجم کی هست؟

مرسی که جواب میدی عزیزدلم😘😘

حست بابت من چی میگه  همسرم مثل قبل دوستم داره بچه دومم جنسیتش چیه؟ مرسی اگر جوابم بدی😘😘😘 ...

دوستت داره اما اختلافاتتون کمی خستش کرده

زیادی پاپیوش نشو

پسزه

یعنی چقد دیر

حداقل شش ماه اما بعدش دیگه اثری نمیمونه از مریضی

2706