2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از نظر اجتماعی و اقتصادی ادم خوبیع یکم دیره اما کم کم باهم صمیمی میشید بعدشم ازدواج

ب نظرت یه ادم جدیدمیادتوزندگیم؟

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
2731

معذرت بابت جواب ندادن

علاقه ای ندارم به این بحث❤

@چغندرررر    

@مامان_دریا1    

@aysel69    

@نیلی78    

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
معذرت بابت جواب ندادن علاقه ای ندارم به این بحث❤ @چغندرررر     @مامان_دریا1   ...

باشه عزیزم هرطور راحتی❤️

ولی میشه بپرسم چرا؟؟ چون به کاربرای قبلی جواب دادی فقط به ما چهارنفر جداب ندادی

2738
باشه عزیزم هرطور راحتی❤️ ولی میشه بپرسم چرا؟؟ چون به کاربرای قبلی جواب دادی فقط به ما چهارنفر جداب ...

چون خیلی درخواست و سوال پرسیدن راستش من فقط آخر شبا میام اونم برا آرامش

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
چون خیلی درخواست و سوال پرسیدن راستش من فقط آخر شبا میام اونم برا آرامش

آها فک کردم ما4نفر لخت برگشته ایم نمیخوای  ناامیدمون کنی با حدسیاتت😁😁

آره عزیزم حق داری  👍👍

آها فک کردم ما4نفر لخت برگشته ایم نمیخوای  ناامیدمون کنی با حدسیاتت😁😁 آره عزیزم حق داری  ...

😄😄😄نه گلم

ان شاا موفق میشی خوشگلم

😄😄😄نه گلم ان شاا موفق میشی خوشگلم

میشه یه سوال بپرسم؟

یعنی اینقدر خوب حس ششم دارین که شمارو صدا میزنن تو تاپیکاش؟

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم